Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hova érdemesebb...

Szerintetek hova érdemesebb menni nyaralni? Mallorcára, Ibizára, St. Tropezre vagy valahova máshova?

Figyelt kérdés
ha a tengerpartot,éjszakai életet és az árakat nézzük

2012. máj. 12. 12:52
 1/8 anonim válasza:
Ózdon nincs tengerpart de a többi meg van és árba is jók!
2012. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az árakat nézzük, akkor St. Tropez-be biztos hogy ne.
2012. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mallorca és Ibiza közül még Mallorca a jobb.
2012. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem pontosan ismerem a szempontjaidat. Nekem Horvátország jön be jobban (persze megválogatva egyes részei).
2012. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ibizára akkor menj, ha fiatal vagy és minden este bulizni szeretnél. Ibizára ha jól tudom, Magyarországról nem megy közvetlen járat, ez hátrány lehet.


Mallorcán lehet strandolni és szép helyekre kirándulni is, árban is egész jó utakat lehet kifogni. Ide van Budapestről közvetlen repülő járat is.


A Francia Riviérán St. Tropez a legdrágább, nem véletlenül van tele luxusjachtokkal a kikötője.

Ha a Francia Riviérára mész, valamelyik környező településen érdemes megszállni (pl. Les Issambres, Antibes, Nizza...), itt vannak megfizethető apartmanok: [link]

A Riviérán jó a tengerpart és az éjszakai élet is, plusz látnivalókban sincs hiány. Én ide mennék a helyedben :-)

Viszont ha jól tudom ide sincs közvetlen járat Budapestről. Autóval érdemesebb menni.

2012. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok,és igazából családi nyaralás lenne,csak még helyszín nincs
2012. máj. 13. 15:57
 7/8 anonim válasza:
Spanyolország közelében Tenerife! Írtó jóóó! Én már voltaam :D Nagyon király volt!
2012. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szicilia, Cefalu, Lipari-szigetek
2013. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!