Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lesz valaha újra schengen?

Lesz valaha újra schengen?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most is van, ott van Luxemburgban.

[link]

2022. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, kérdező...?


Arra akarsz célozni, hogy lehet-e majd újra megállás / ellenőrzés nélkül átmenni a határokon?

2022. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.es válaszoló, igen
2022. jan. 18. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

3: valamikor biztosan lesz újra.... De én még nem látom az "alagút végét".


Magyarul a covid kifutását... :(

2022. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Üzletkötő vagyok közép-európában.Német,osztrák, szlovák,cseh,lengyel és magyar részen.Rengeteget utazok főleg kocsival.

Egyedül az osztrákoknál tapasztalok néha fennakadást, pl ahol az autópályák átmennek szomszédos országokból hozzájuk.több határátkelő szinte semmi ellenőrzés.

Többi országnál meg jövök megyek..Ritkán van a határon valaki, többnyire csak intenek hogy tovább.

2022. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném, hogy valaha is vége lesz ennek a határ lezárósdinak, nevetséges, hogy vannak akik azt hiszik, hogy Európában megállítja a vírus terjedését a határzár, miközben hatalmas a tranzit forgalom mindegyik országban. Még a legelmebetegebb lezáráspárti Ausztráliában, ami több ezer km-re van mindentől sem sikerült, nem értem itt minek erőltetni.

Az EU és a tagállamai a schengeni egyezményt szarják telibe két éve, és sememu következménye sajnos.

2022. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!