Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görög szigetek vagy Kanári...

Görög szigetek vagy Kanári szigetek?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok egy kellemes, szép, jó ár/érték arányú nyaraláshoz

2022. jan. 29. 13:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha turistas pancsolast akarsz, gorog valahol. Kanari-szigetek igy egy fogalomkent nem mukodik. Lanzaroten, Fuerteventuran vannak strandok, ahol elfelejtheted, hogy az Atlanti-ocean. Tenerife, Gran Canaria, ha valami szep, az a nemzeti parkok, erdok, vulkanok, hagyomanyos varosok.
2022. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Görög-szigetek.


Sokkal közelebb van. Meleg a tenger. Nem fúj a szél. Olcsóbb is.

2022. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Őszintén, szerintem a Görög szigetek sokkal szebbek, jobbak, és olcsóbbak is. A Kanári szigetek nem nagy szám, csak azért népszerű, mert egész évben jó idő van ott.

Télen Egyiptom és Dubai is tökételes úticél, én ha télen elutaznék, akkor biztos az előbb megemlített 2 úticél egyikére mennék.

2022. jan. 29. 14:03
 4/37 anonim ***** válasza:
12%
Egyik sem, hanem Grúziába kell menni, nagyon olcsó, hihetetlenül szép, az emberek kedvesek, a tenger fantasztikus.
2022. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy szép, és olcsó, de a fantasztikus tengerről eltérő elképzeléseink vannak.
2022. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

3

Ha eldöntötted melyik a jobb minek kérdezel? Ezeket nem lehet egy kalap alá venni mindegyik más időszakban más körülmények között az ideális, pl kisgyerekkel tengerpartos tespedést nem a Kanári-szigetekre terveznék, mondjuk nem is Görögországba feltétlen de utóbbi ideálisabb rá ez tény. Hogy szebb hát nem tudom én voltam 8-szor Görögországban a szüleimmel sokat jártunk oda nekem unalmas. Ha láttál pár szigetet akkor láttál mindent. Sok újat nem tud mutatni. A Kanári-szigetek sokoldalúbb. Meg amúgy nem drágább a Kanári szigetek sőt mivel ott egész év szezon nem 3 hónap alatt akarják megszedni magukat a helyiek.

2022. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Most miért mondod? Ez nem fantasztikus?: [link]
2022. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez attól messze van. Nálam a fantasztikus a ciprusi és szardíniai tengerpartoknál kezdődik.
2022. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
72%
Azok sziklásak, ez meg kavicsos, homokos: [link]
2022. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%
A Fekete-tenger egy okádék ez tény. Ettől még Grúzia szép hely, mondjuk a tengerparti részek pont a legérdektelenebbek.
2022. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!