Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik olyan lány/nő, aki...

Létezik olyan lány/nő, aki külföldre vágyik? Van erre ismerkedési tipp?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok több mint másfél éve Ausztriába dolgozom (Nyugati határ mellett lakom), viszont többször megfordult a fejembe hogy kiköltöznék mert kicsit fárasztó az ingázás (napi 2 óra). Stabil nyelvtudás, piacképes szakma adott, viszont a másfél év alatt amennyi barátnőm volt egyik se akart hallani a külföldre költözésről (pedig segítettem is volna, ők is beszéltek németül), de inkább szenvedtek az itthoni munkákkal.. Ha költöznek akkor csak is Tirol vagy Németország. Létezik ilyesmi ismerkedős oldal vagy bármi? Egyedül még nem tudom rászánni magam.. Haverok között sincs olyan aki jönne...

2022. febr. 4. 07:38
 1/10 anonim válasza:
100%
Miért kellene magaddal cipelni valakit? Költözz ki és ismerkedj ott. Egy saját lábán álló nő sokkal jobb, mint aki rád akaszkodva élősködik.
2022. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tirolban és Németországban is vannak nők 😊 Csak inkább 24 férfi vagyok szöveggel érdemes kezdeni 😉
2022. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp magyar barátnő lenne jó :/ Kint teljesen más világ van így kapcsolatok terén
2022. febr. 4. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha annyira más világ, akkor inkább maradj itt :D
2022. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Két éve költöztem ki egyedül külföldre, elég sok oka volt, de nem ez a kérdés, így nem részletezném. A legtöbb barátnőm inkább Budapesten maradt, aki pedig szintén kiköltözött, az más országba ment, mint én (ugye nem mindegy, hogy ki hova menne). Láttam ilyen ismerkedős oldalakat, de messziről kerültem is őket. Egyrészt kicsi az esélye annak, hogy pont oda szeretett volna menni, mint ahova én (én meg nem fogom megváltoztatni a terveimet egy idegen miatt), másrészt pont azért költöztem ki, hogy ne Magyarország és ezáltal magyarok vegyenek körbe (nyilván ha egy barátommal mentem volna ki, az más), így minek ismerkedtem volna magyarokkal, költözés céljából?

Ha egyedül nem tudod rászánni magadat és tartasz attól, hogy kint, "egy teljesen más világban", kapcsolatok nélkül leszel, akkor maradj Magyarországon, egyértelműen nem neked való a dolog.

25/N

2022. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki parral megy, az egy buborekban marad, es egymasra utaltak maradnak. Kint kezdj elni.
2022. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
tehát nem elég neked magad számára beilleszkedni egy idegen kultúrába, megteremteni valamiféle egzisztenciát, még egy önállótlan holtsúlyt is mindenáron magaddal akarsz hurcolni. hát jó. sok szerencsét.
2022. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Én pont oda tervezek költözni, leginkább Tirol. Írj, ha gondolod :D

25N

2022. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%
Na mi a helyzet, összeházasodtok?
2022. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült kiköltöznöd barátnőstől végül?
2023. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!