Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt Ukrajnában élő magyaru...

Van itt Ukrajnában élő magyarul beszélő ember?:)

Figyelt kérdés

Üdv!

Március kzöepéig bezárólag szeretnék Ukrajnába utazni, ha addig a rendkívüli állapot nem terjed ki a turista célú beutazásra (remélem, hogy nem).

Kárpátaljával indítanék, aztán onnan Kijev, majd Csernobil, végül ha a helyzet engedi, és nem lesz tilalom a luhanszki szakadár területet is megnézném (igen tudom, hogy nem vagyok normális, a barátaim is ezt gondlják). Lysychansk városáig mennék a Kijevből induló éjszakai vonattal, onnan meg vagy bejutok Luhanszkba vagy nem. Nem tervezem az utazást, hanem az ottani helyzethez igazodva improvizálok. Szállást foglalok, mert azt esetleg a hatrnál ellenőrizhetik. Kérdésem az lenne, hogy volna itt olyan Ukrajnbában élő ember, aki beszél magyarul, és szívesen beszélgetne velem, esetleg ellátna pár jótanáccsal? Nagyon boldog vagyok, hogy végre megyek, hisz Ukrajna mindig is vonzott, és biztos, hogy a kedvenc országom közé fog tartozni, ha élőben is látom.

Köszönöm előre is a válaszokat, esetleg a segítséget!



2022. febr. 24. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Már ma Kijevet rakétatámadás érte...
2022. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, kerdesem kiirasakor meg kozel sem volt ilyen a helyzet, ahhoz lett volna batorsagom, talan picit erosebb helyzetet is elviselek, de ez kezd sok lenni. Ami viszont rejtely szamomra: mi a francot akarnak az orosz Csernobillal? Igy hogy bevettek, annak a tervnek is vege.:(
2022. febr. 24. 22:15
 13/14 A kérdező kommentje:
*oroszok Csernobillal
2022. febr. 24. 22:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy nem egy ipari roncs birtoklása volt a cél :) Hanem a még fénykorában a közelébe telepített katonai támaszpont (légelhárítás és kifutópálya).
2022. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!