Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik spanyol városok a...

Melyik spanyol városok a “legolcsóbbak”?

Figyelt kérdés
Tengerparti városra gondolok,ahova nem nehéz eljutni. A wizz,ryan úticéljait már végig böngésztem,találtam is néhány jót, viszont kíváncsi vagyok,hogy milyen lehetőségek vannak még.

2022. márc. 14. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Alicante
2022. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Costa del Sol is elég olcsó. Persze nem Marbella és környéke.
2022. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Costa Brava
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megyünk !!!
2022. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
400 Ft-os Eurónál már egyik sem olcsó!!
2022. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Luna2 válasza:
Alicante ,Torrevieja a legolcsóbb 20 évig éltem Spanyolországban az utóbbi öt évben mindig Torrevieja a mentünk nyaralni legolcsóbb és a tenger nagyon meleg sokszor egész este maradtunk a parton és furodtunk a vízbe nagyon szeretem .
2023. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Costa del Sol-on Torremolinos-Benalmadena-Fuengirola településeken is lehet találni olcsóbb albérleteket, lakásokat találni úgy, hogy Malagában van munka. Marbellát viszont jobb elfelejteni. Marbellában él 150 ezer ember de nincs tömegközlekedés, csak buszpályaudvar az autópálya mellett, ahova a malagai reptér transzfer busza és a környékbeli helyközi buszok járatai mennek.

A fent említett három település Malaga elővárosai ahova megy a Cercanías helyközi vasút, ami összeköti a városokat a repülőtérrel és Malaga belvárosával. Emellett számos buszjárat is megy Malagába a városokból.

márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!