Kezdőoldal » Utazás » Európa » Railjet vonatokon Bécsbe/Münch...

Railjet vonatokon Bécsbe/Münchenbe utazáskor mennyire probléma az ukránok jelenléte?

Figyelt kérdés

Pontosabban mennyire vannak sokan, mennyire gond a helyjegy nélküli utázásuk, meg van-e bármilyen biztonsági probléma miattuk?

Három hét múlva kellene utaznunk és elég sok összevissza hírt hallottunk.

Kérem, csak azok írjanak, akik mostanában mentek ezekkel a járatokkal, vagy esetleg elsö kézböl kaptak infót.

Elöre köszönöm, aki normálisan válaszol.



2022. ápr. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Biztonsagi problema? Az edes anyad az.
2022. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Mi a fasz? Menekülnek az emberek a rakétázás, a halálra éhezés és a nemi erőszak elől, szerinted mennyire tudnak "biztonsági problémát" jelenteni?


Nyugi, zsúfoltabb lesz a vonat, de ennyi.

2022. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs, de "azt hallottam" - ez tudom, nem emgbízható dolog -, hogy egyeseket inzultáltak, meg volt, akivel verekedésbe kezdtek, és ugyan nem tudom, mennyire lehet igaz, de éppen ezért kérdezek olyanokat, akik mostanában utaztak ezekkel a vonatokkal!

Ne engem szidjatok, én csak érdeklödöm, egyedül utazó nöként valamennyire idegesít ez a helyzet.

2022. ápr. 20. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször is utaztam a Bécs felé tartó vonatokon az Ukrán háború kirobbanása előtt és azóta is. Annyi változott, hogy ki van használva a vonat. Míg a járvány kirobbanása óta majdnem üresen ment, most újra tele van. Családok utaznak főleg, akik menekülni kényszerülnek a hazájukból a háború elől. Semmilyen biztonsági probléma nincs, sőt a Bécsi Főpályaudvaron a helyi karitatív szervezetek várják és segítik őket.
2022. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, akkor megnyugodhatok.
2022. ápr. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!