Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról Görögországba...

Magyarországról Görögországba utazni autóval Szerbián keresztül mennyire lehet kockázatos, veszélyes vállalkozás? Milyen a közbiztonság a Szerb utakon?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisbetűs szerb utakon jó a közbiztonság.
2022. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, kb ot eve utaztunk igy egyik baratnom csaladjaval hatan. Annyi h akkoriban a hatarokon nagyon sokat kellett varni, ugy emlekszem a szerb/macedon hataron majdnem negy orat vesztegeltunk. Macedon es gorog hataron is nagyon sokat kellett varni. Nem tudom valtozott-e a helyzet azota. Az biztos h nem sokat alltunk meg, de azert volt 1-2 pisiszunet nagyobb es forgalmas benzinkuton.
2022. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

A közbiztonsággal nincs gond.


A közlekedésbiztonsággal már igen, például éjszakai utazást nem vállalnék, még autópályán sem.

2022. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Van az indexnek egy fórumja, asszem autóval görögországba a címe. Ha le akarom kaparni a bőrt az arcomról kínomban, akkor azt szoktam olvasgatni.

A fórumban van pár "profi" :) akik szerint jó buli autóval oda menni.

(mondjuk szerintem nem az, és hihetetlen gáz)

Esetleg náluk érdeklődjél.

2022. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az autópályán kerékpározgató egyénekre érdemes figyelni, igaz az a szerb határ után jellemzőbb.
2022. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!