Kezdőoldal » Utazás » Európa » Be utazhatunk Olaszországba?

Be utazhatunk Olaszországba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jövő hónap 17.utazunk a férjemmel Olaszországba,Nápolyba.


Én kettő Sinopharmot és egy Pfizert a férjem kettő Sputnikot és egy Pfizert kapott. Az alapoltás az EMA által nem elfogadott viszont a harmadik dózis igen,és így azt olvastam be lehet utazni.


Viszont,néztem az olasz kozuli szolgálat oldalát,és ott egy két mondat nem volt túl egyértelmű számomra.

Mégpedig a következő: Olaszországba történő beutazásra az alapoltási sorozat lezárultát követő 14. naptól az utolsó védőoltás beadását követő 9 hónapig (270 napig) használhatók föl.

Ha jól értelmezem akkor az utolsó,tehát a harmadik védoltástól számított 9 hónapig tudunk be utazni az uniós védettségi igazolvánnyal,teszt nélkül? Az alap oltást (1.) 2021.04.26

(2.) 2021.05.24

A 3. oltást 2021.10.04 kaptuk meg.



2022. ápr. 23. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Nem unjátok még az oltásos baromságokat?

Semmit nem kérnek, mehetsz ahova akarsz.

2022. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nem unom 💪😃

Mondjuk ha normálisan és tartalmasabb válasz nem tudsz kár erőltetni a reakciót.

Mellesleg ez egy kérdezős oldal..😎😎

2022. ápr. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!