Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha olyan országba megyek...

Ha olyan országba megyek repülővel ahol…?

Figyelt kérdés
Ha olyan országba megyek repülővel ahol ahol nem kérnek se tesztet se szérumot, attól a légitársaság kérhet?
2022. máj. 3. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Légitársasàg függő de igen, kérhet.
2022. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérhet. Azért a fedélzeten száz, vagy akár még több ember van szorosan összezárva hosszú órákra, plusz külső levegő sem jön be, csak a belső kering folyamatosan. Ilyen alapon szerintem teljes joggal kérhet védettségi igazolást, és/vagy azt, hogy az utasok maszkot viseljenek az utazás alatt. Akkor is, ha az érkező és az induló országban ez már egyébként nem kötelező elvárás. Ráadásul amikor a gép a levegőben van, nem tartozik az induló vagy fogadó ország joghatósága alá, úgyhogy jogi szempontból sem igazán lehet probléma egy ilyen előírás szerintem.
2022. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

“ utasok maszkot viseljenek az utazás alatt.”


Ezzel nincs gond. Biciklis csősálat is elfogadnak? Ez a fülre akasztós tök fura, de a csősállal (nem a téli, hanem a sima)

2022. máj. 3. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

3

A legtöbb nem fogadja el. Sőt sok helyen kizárólag FFP2 vagy azzal egyenértékű maszkot hordhatsz.

2022. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16:47


Néztem képeket, ott elvileg sokan abban a snasz orvosi maszkban ücsörögnek.

2022. máj. 3. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, az az érzésem, te csak kötekedsz, és soem utazol.

De ez így van jól. Ahhpoz is büdös gyökér vagy, hogy beoltasd magad, ráadásul a maszkhasználat fontosságát sem sikerült elsajátítanod.

2022. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

“ Ahhpoz is büdös gyökér vagy, hogy beoltasd magad, ”


A Fidesztálibok vergődésére nem vagyok kíváncsi! Nem kötelező, előszőr én kivárok és utána cselekszem.


A maszkhasználat fontossága? Te miről beszélsz? Amúgy a csősál is takarja az arcot és orrot, hát jobban mint az a műanyag orvosi…


Remélem te a mai napon is maszkban voltál az Auchanban.

2022. máj. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!