Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan aki egyedül jár...

Van olyan aki egyedül jár nyaralni Európában?

Figyelt kérdés
Elsősorban tengerparti utazásra volnék kíváncsi, hol szállsz meg, mennyi mindent nézel meg.

2022. máj. 10. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam. Angol mellett olaszul és spanyolul beszélek. Igy ilyen nyelvteruleten magabiztosabb vagyok. De voltam Cipruson is egyedül és minden oké volt. Ahogy 1-est sem engem sem érdekelnek a lehuzos turista programok. Hajókirandulas stb. sosem vonzottak.
2022. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor neked jóval könnyebb ilyen nyelvtudas mellett. Én sokáig csapatosan mentem, de már egyedül jobban van kedvem 🌝. Szeretnék sok helyre elmenni, de se pénzem nincs se nyelvtudásom, mondjuk egy párom ha lenne ilyen, akkor kettesben még jó lenne.
2022. máj. 13. 19:51
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Egyedül voltam Olaszországon belül Bariban, Palermoban es Cataniaban. Valamint Spanyolországon belül Benidormban. Airbnb-ben vagy B&B szállásokon voltam. Volt hogy egy helyen én voltam egyedül külföldi. Ha hellyel közzel is de volt tomegkozlekedes. Így tudtam helyben mozogni. A tenger nekem a legfontosabb nyáron.
2022. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az jó, én is beutaznám az egész földközi tengert, nem is vágyok messzebb, nagyon szép helyek vannak Európában is.

Mondjuk kb 20 éve voltunk az északi tengeren, Hollandia egyes részein. De az másabb, mint délen . Németországban is jártam Bonn, Köln térség. De inkább a mediterránium érdekel.

2022. máj. 13. 21:42
 15/17 A kérdező kommentje:
És Horvátország több részén is elmúlt 10 évben.
2022. máj. 13. 21:45
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt is hasznos utazás során hogy reális elképzelésed legyen mit akarsz megnèzni, nem art ha van némi földrajzi ismereted. Legyen fáradságod hogy utánanézz dolgoknak. Milyen a tomegkozlekedes, mekkora tavolsagok vannak. Sokkal kevesebb durva meglepi ér majd a helyszínen, ha alap dolgoknak utánanézel.

Pl. Ha 4 napra mész Ciprusra akkor ne akard az egész szigetet meglatogatni mert ennyi idő alatt nem lehet. Ha pl. Pafoszra mész akkor a környékre koncentrálj. Engedd el az irreális elképzeléseket.

2022. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi 🌝.
2022. máj. 19. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!