Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiment valaki úgy dolgozni...

Kiment valaki úgy dolgozni Európába, hogy nem volt sok segítsége és egyedül is volt?

Figyelt kérdés
Ha nem pontosan ez a helyzet, amit kérdeztem, akkor is érdekelnek a tapasztalatok.
2009. márc. 2. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én így mentem az USA-ba, és ott voltam hat évet. Ki lehet menni, csak élelmesnek kell lenni, sok rafkóság és a nyelv, a nyelv, a nyelv!!!!!!!!!
2009. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemetorszagba mentem ki dolgozni, majd kesobb au-pair lettem egy csaladnal.

Soha nem feltem, mindig is elvagytam kishazankbol. Szerintem ezmiatt tetszett minden kint, es mindig jol ereztem magamat.

De sokan keresnek tarsat, probalkozz ugy, ha egyedul felsz nekivagni.

Ismered ezt a forumot? utazas.com szoktak irni lanyok-fiuk, ide-oda kimennenek, de egyedul nem akarnak.

2009. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Németországba jöttem ki a barátommal,munkája csak neki volt.

Nyelvtudás nélkül mindketten.

Úgy kezdtük,hogy semmink sem volt,segítségünk még ennél is kevesebb.

A barátom főnöke mindenben hátráltatott minket,hogy lehetetlen és kiszolgáltatott helyzetbe kerüljünk,becsapott,kihasznált,meglopott minket.

Amíg nem konyítottunk a nyelvhez,mindenki ott vágott át,ahol tudott-főleg pénzben.

Aztán szép lassan mi is "helyzetbe" kerültünk.A barátom munkahelyet váltott,én is dolgozom.5 éve élünk itt és már elég sok mindent elértünk a saját erőnkből.Mostanság már nem panaszkodom,megyeget az életünk előre.

Mi nem voltunk elég talpraesettek,azért mentünk keresztül,annyi megpróbáltatáson.

Aki magabiztos és belevaló,sokkal könnyebben veszi az akadályokat!

2009. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!