Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nápolyban és környékén mit...

Nápolyban és környékén mit érdemes megnézni turistaként? Illetve milyen árakra számítsak?

Figyelt kérdés
Júniusban lenne esedékes a dolog.

2022. máj. 29. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Talán a legfontosabb, hogy vigyázz fokozottan az értékeidre!!
2022. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nápolyit ne ott akarj venni. Vezúv, Pompei... Illetve százszámra van érdekesség, csak győzd erővel és pénztel.
2022. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 igen, azok tervben vannak. De tudsz esetleg valami konkrétabbat?
2022. máj. 29. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Guglizz rá utazási blogokra. Rengeteg hasznos utibeszamoló van fenn...
2022. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én március végén voltam. A covid miatt sokat drágult, viszont még így sem olyan vészes, mint Milánó vagy Firenze. Viszont Róma árszínvonalát elérte. Átlagban: egy kávé 4 euró körül, a legalapabb pizza is 8-9 euró, de ha beülsz egy rendes étterembe vagy egy teraszra akkor inkább 10-12-től fog indulni. Mi vacsorázni voltunk olyan helyen is, ahol adtak napi ajánlatot, abban volt főétel, desszert, két deci bor és egy kancsó víz. Ez volt 36 euró/fő, viszont ez a mmi hátizsákos igényeinket szolgálta ki. Egy "rendes étteremben" kb. 40 euró/fővel érdemes számolni. A kávéjuk, boruk, a narancslevük, a paradicsom és az isteni zöldfűszeres krémek viszont minden forintot megérnek :D
2022. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ez érdekes, nem gondoltam volna, hogy római az árkategóriája...Egyébként köszönöm a válaszod.
2022. máj. 29. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
gondolom már nem aktuális, de #5 nem tudom hol ettetek/ittatok, viszont ősszel amikor még ott laktam, 5 euróért ettem a pizzákat, 1 euróért kávéztam és talán 1.5 volt egy cornetto. A tészták/második fogások valóban 10 körül vannak a legtöbb helyen. Aperol spritz 1-2 euró :)
2022. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!