Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bevásárló túristaként Szlováki...

B.zoltán73 kérdése:

Bevásárló túristaként Szlovákiában, Romániában mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 04:23
 1/9 gergo76467743 válasza:
100%

Szlovákia: juhtúró (bryndza), Kofola (szlovák nemzeti kóla), Tatranky nápolyi, Horalky ostya, Rajo tej, Tatratea (Jagermeister erősségű ital).


Románia: fogalmam sincs, én a HU-SK határ mellett élek 5 percnyire. :)

2015. márc. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában Deli csoki és Disco keksz
2015. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg Studentska csoki (szintén szlovák)
2015. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 talor ***** válasza:
95%

Szlovákiához még megemlíteném a Mila nápolyit, esetleg az Aranyfácán (Zlatý bažant) sört, Fidorka, Orion csokik...

Románia: miccs (bár a mirelitnél jobb a házi készítésű), áfonyapálinka, meggypálinka...

2015. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákia knédli, fidorka, deli
2015. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákia: acidko(ízesített acidofilus tej), Pribináčik (joghurtoknál van, de nem joghurt), Mila keksz, Anita keksz, Horalky kekesz, Zlatý bažant (sör), Kofola, Vaníliás Orion csoki, Brownies Orion, Sztracsatellás Orion, Treska v majonéze (tőkehalsaláta nagyon fini), Zvolenský joghurt (sok sok ízben), Rajo Mňam mňam joghurt (piskótás, tiramisus, mézes diós, csokoládés), Zlaté polomáčané (keksz), študentská pečat (táblás csoki),Karička sajt, Bánovecká nátierka (vajkrém), Slovakia chips, Chrumky (kék zacskós), Kakaové rezy (keksz), Olla (Gabonapehely). Bocsi ha sokat írtam, vagy olyat amit már leírtak, én ezeket nagyon szeretem :)
2015. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Szlovákiában,patikából ketamint!
2015. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Knédlit csakis ismert kifőzdéből, nem a bevásárlóközpontokból. Olyan csak az igényteleneknek felel meg.
2015. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Romániában halvát, juhsajtot, juhtúrót.
2015. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!