Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el a Barcelona...

Hogyan jutok el a Barcelona reptértől Calellába?

Figyelt kérdés

Június végén utazunk a párommal, és ez lesz az első közös utunk külföldön.

Tudom béna vagyok, de most realizáltam, hogy foggalmam sincs hogy fogunk a reptrértől eljutni Calellába ami olyan 80km-re van.

Eléggé kis költségvetéssel szerettük volna megoldani a nyaralást, de most félek hogy drágább lesz ez a 80 kilométer mint maga a repülő oda-vissza, mert a taxin kívül nem tudok más módszert.

A gépünk este ér be olyan 8ra kb.


Valakinek valami ötlet? Nagyon hálás lennék.

Előre is köszönöm.



2022. jún. 7. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Néhány lehetőség:

[link]

2022. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20:15-kor megy az uccsó közvetlen busz. Ha azt lekésitek akkor Barcelonába buszoztok aztán onnan tovább de ott lesz kb két óra várakozás. Taxin is érdemes elgondolkodni 140-150 euro ha mentek 3-an 4-en akkor nem olyan vész.
2022. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi voltunk ott szervezetten, az utazási iroda naponta bombázott mindet a transzferrel. Mi azt nem vettük igénybe, a repülőtéren béreltünk egy autót, azzal jártunk egy hétig. Meglepően kedvező áron kaptuk az autót, úgy emlékszem 100 000 Forint körül volt. Vonatot kéne megnézni, hogy meddig jár.
2022. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, lehet hogy akkor a taxi lenne a legjobb, mert 3en vagyunk, és ahogy látom 114 euró

És ez hogy működik? Ott fognak állni még így este is és csak beszállunk egybe? Nem lesz olyan hogy lehúznak?

2022. jún. 7. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Ott állnak (fekete-sárga színűek) ahogy kijössz a reptérről. Néha az utasoknak sorba kell állniuk, de nem vészes. Engem még nem vágtal át, pedig egy időben sokat utaztam velük. Tudsz fizetni kártyával is.
2022. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5

Ott állnak és de lesz olyan hogy próbálnak lehúzni. Előre kérdezz rá az árra hogy kb mennyi.

2022. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek!

Szerintetek érdemes lenne ezen az oldalon foglalni egy taxit?


[link]


A baj hogy előre kell utalni, és nem tudom mennyire megbízható, meg hogy találom meg utánna a taximat ha már kifezettem hetekkel előre és leszáltam a gépről? Hol fog várni meg ilyenek, nem igazán értem

2022. jún. 11. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges rizikó. Millió dolog közbejöhet, a járatod is szenvedhet jelentős csúszást. Barcelonában rengeteg taxi van, ha éppen nincsen egy sem, pillanatokon belül jön a következő. És megéri nekik nagyon a reptéri fuvar.
2022. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De azok is ilyen "viszonylag" olcsón visznek vajon?
2022. jún. 11. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!