Kezdőoldal » Utazás » Európa » Moldova milyen kulturális és...

Moldova milyen kulturális és társasági élettél várja a turistákat?Érdemes 2-3 hétre az országba látogatni és felfedezni szépségeit?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
EGy fél nap alatt megnézed Kisinyovot.... és akkor még sokat mondtam. :-D
2022. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Igyekezzél nagyon, mert most még vízummentesen megnézheted, de jövőre már lehet, hogy orosz vízum kell oda is.


Egyébként vannak azért látnivalók, de bocs, egy nyilvánvalóan troll kérdésre nem fogok én sem komolyan válaszolni.

2022. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olcsó országokat nézegetek, ahova megérné elutazni pár hétre úgy hogy a ft-ért átváltva helyi valutára sok mindent kapok.

Sajnos ezt gazdag országokban nem kapom meg.

2022. jún. 13. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj Grúziába, ha olcsót és szépet szeretnél. Kutaisibe megy Wizz.
2022. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Ha a sok mindent kapni kevés pénzért alatt bevásárló turizmust értesz akkor bőven vehetsz TURBO-rágót, fonott kosarakat, kézműves ruhákat, olcsó piát - ha csak erre vágysz egy egész csomagtartót telepakolhatsz ezekkel, de kulturális élet mint olyan nincs.
2022. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisinyov egy igazán borzasztó hely, klasszikus szovjet nagyváros majdnem nulla érdekességgel, ezen kívül 1-2 napig lehet itt-ott borozgatni, oszt ennyi. Olcsó országok közül Albániában meg Grúziában érdemes ennyi időt eltölteni vagy egy Szerbia-Bosznia-Macedónia túrának lehet még értelme. A háború előtt Ukrajnát is jó szívvel ajánlottam volna, most ez értelemszerűen nem igazán opció. Moldova meg amúgy sem.
2022. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!