Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tengerparti strandoláson az...

Tengerparti strandoláson az értékeimet hogyan tudhatom biztonságban?

Figyelt kérdés

Nyilván kevés dolgot vinnék magammal de mint pl hotelkulcs, egy telefon illetve némi készpénz mindenképp nálam lenne.

Kettem megyünk a barátommal és a strandolás együtt strandolás.

Mit szoktak ilyenkor csinálni az emberek, hogy az étékeiket ne lopják el?



2022. jún. 25. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Vízálló hasi-tasi. [link]
2022. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Vannak vízálló tatyók a telót én még azon belül is be szoktam rakni egy vízálló tokba.
2022. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Jobb strandokon van értékmegőrző.
2022. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

A telefon speciel nélkülözhető, fizetni meg okosórával tudsz vagy mondjuk viszel párezer forintnak megfelelő helyi készpénzt, aztán aki ellopja, költse gyógyszerre.


A hotelkulcsról, kártyáról meg jó esetben nem felismerhető, melyik szallashoz és szobához tartozik, de az értékeket ezzel együtt is érdemes a szállodában széfbe helyezni, ha van.

2022. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értékmegőrző, vízálló hasitasi, vagy menjetek nudista strandra, ott nem lopnak.
2022. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
A lopásbiztos törölköző a tuti. Letakarod és már nem is látják.
2022. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vízálló telefontokot használok. Belefér még mellé egy-két apróság pl. bankkártya. Nyakba akasztható, szerintem nagyon praktikus, és mivel átlátszó, tudom használni a vízben ezen keresztül a telefont is pl. fényképezésre.
2022. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én, akár to part bármi természet vízi strandon vagyok, társasággal, általában mindig azért fel váltva maradnak kint, ezzel gond nincs egymás értékeire figyelünk, én azt szoktam csinálni ha kint vagyok a parton el megyek pl 2 3 száz métere a parton büfébe enni, akkor pénzt telefonom viszem magammal, mivel nincs zsebem, mert sima fürdő boxer a fürdő gatyám, pénz a kezembe a telefonom meg elől be teszem a fürdő boxerba, alapból ki jövő a vízből hamar meg szára a fürdő boxer, utána amúgy is az az első hogy teszem be a gatyába a telefont, tudom hogy ott van és meg van, először baráti társaságból kérdezték hogy nem zavar, meg az hogy látszódik hogy a gatyába van egy telefon, mondtam eleinte aztán már meg szokodt amikor pl több órán keresztül bent van a gatyába, így biztos hogy jó helyen van.
márc. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!