Kezdőoldal » Utazás » Európa » El lehet valahová menni 250...

El lehet valahová menni 250 ezer forintból?

Figyelt kérdés
Körülbelül ennyire futja,hogy tengerpartra menjünk a párommal. Két éve Horvátországba voltunk, most máshová szeretnénk. Nézelődtem interneten de nem tudom eldönteni bevállaljunk-e autóval mondjuk egy Bulgáriát ami 1400 km tőlünk vagy inkább nézzünk valamit repülővel. Sajnos repülni mi még nem repültünk így eléggé félünk tőle. Vagy ennyi pénzből lehet csak belföldre futja?

2022. júl. 6. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bulgáriába vonattal is lehet menni.
2022. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Már nincs vonat, tudtommal megszűnt ami oda közlekedett
2022. júl. 6. 21:33
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Albánia, Montenegro és Bosznia-Hercegovina is olcsó, és mind csodás! Gyönyörű tájakkal van teli mind. Annyi pénzből ezekbe simán mehetsz.
2022. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Szlovénia?
2022. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Albániát javaslom és Montenegrót én is, meg az úgy az egész Balkánt, de nem kocsival. Wizz elfogadható áron repül ide, de van vonat is Belgrádból a montenegrói Barba (Belgrádig meg flixbus is van). Bar környéke szép hely, érdemes meglátogatni.

Ha kifogtok olcsó jegyet és lehet augusztus után, Ciprus is beleférhet repülővel egy egyszerűbb szállással.

2022. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
4-es, Szlovénia elég drága azért, tapasztalatból mondom. Annyi előnye van csak, hogy közelebb van. A tenger része is elég kicsi és zsúfolt. Mivel ők kifejezetten tengerpartra akarnak menni, amiatt nem Szlovénia a legjobb választás.
2022. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan, hogy fejenként 250ezer forint, vagy ennyi van kettőtöknek cakompakk az útra, költőpénzestül szállásostul mindenestül?


Előbbi esetben nagyon sok helyre el lehet menni, félmillió forintból, a pároddal ráadásul, még azt is megkockáztatom hogy jó körülmények közé. Utóbbi esetben viszont én bérelnék egy lakóautót (ha bírjátok egy ilyesmit), és azzal nekivágnék valami szép helynek. Van hol aludni, van mivel közlekedni, ha kell, egy hétre való ellátmánnyal tele tudjátok pakolni, és még kevesebből is kijön mint 250ezer, 20-30ezer per nap körül már teljesen élhetőek vannak.

2022. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kettőnkre ennyit tudunk szánni, nem fejenként
2022. júl. 6. 23:53
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Balaton. Mivel a szállás a drága, a többi ár tűrhető, mivel közel van, mehettek úgy hogy aznap jöttök-mentek, így baromi olcsó.
2022. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi Görögországot jártuk meg ennyiből. 1 hét szállás+utazás, meg a kajánk jó részét fedezte.(Nyilván a koktélok, meg a kicsit drágább ételek, jobb éttermek, meg szuvenírek már ezen felül mentek) de ha csak sima gyros, meg pizza, és mythos sör/bolti innivalók mennek, akkor kijössz kajatéren is ennyiből.
2022. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!