Kezdőoldal » Utazás » Európa » Maximum 400 ezer forintból...

Maximum 400 ezer forintból ezek közül melyik nyaralási terv hangzana jobban?

Figyelt kérdés
Első, hogy fontos lenne az átlátható, tiszta tengerpart. Mivel búvárkodunk (palack nélkül) ezért kéne minél jobban, hogy jól lássunk a víz alatt. A másik, hogy szikláról is ugranánk mindenképp olyan 10m magasról. A magasabb az túl sok lenne az alacsonyabb meg nem lenne elég. Apartman/szálloda igazából mindkettő lehet de inkább apartman mert ott lehet főzni magunknak. Mi eddig Horvátországban voltunk ahol a tenger szép tiszta sziklás/kavicsos volt ami tetszett. Bár nagy szikla ott nem volt de más partjain van. A másik 2 terv Görögország (kréta) és dél Olaszország (itt nincs fix hely még tervben) ezekhez repülővel mennénk, a Horvátokhoz nyilván nem. Ott is mindkét esetben tiszta tengerpart kéne és sziklák is mint írtam fent olyan 10m. A keret olyan 400 ezer forint (ebbe minden benne van) 4 főre Augusztus utolsó hete lenne. Horvátországot szidta itt valaki, miszerint felesleges oda sokat költeni, nem tudom pontosan mire gondolhatott. A horvát partokat ismerjünk a másik kettőről nem tudjuk alkalmas e az elején leírt két célra. Aki jártas ezekben mit gondol?

2017. jún. 11. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
En azt gondolom hogy ezt a nyaralast kár is tovabb tervezgetned.......augusztusban,azaz a főszezonban ezekre a helyekre 100e Ft/fő/hét ugy hogy ebben mindennek benne kell lennie kb semmire sem elég....
2017. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A masik kettot nem ismerem, de Horvatorszagban Krk sziget szerintem megfelelne. Buvarkodni is lehet, Vrbnikben pedig lattam embereket sziklarol ugralni, igaz, nem tudom hany meteres.

Nezzetek utana. Gorogorszagba es Olaszorszagba szerintem keves lenne a 400 ezer 4 emberre, ha repulovel akartok menni.

2017. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a Földközi tenger élővilága eléggé leamortizálódott, nem sok élményt tartogat. Talán Dél-Olaszország még elmegy ilyen szempontból. De fejenként 100 ezerből ne nagyon álmodozzatok... Esetleg próbáljátok meg Zakintoszt vagy Korfut autóval.
2017. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jöhet még természetesen. Akik mondták, hogy kevés pénz szerintük mennyi kellene Augusztus végi szezonban? És ha pl júniusban lenne ez a pénz elég lenne?
2017. jún. 11. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak azt nézzük, hogy a repjegy kb 40 ezer ft/fő görögországba, olaszországba, akkor csak 60 ezer ft marad 7 éjszaka szállásra és kajára, plusz belépőkre esetleg. A szállásárakkal nem vagyok tisztában, de 5-6 ezer/főnél biztos több főszezonban.

Ha Horvátországba mentek, legalább az útiköltségen tudtok spórolni, mert oda elég egy autó 4 főre.

2017. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen kevés akkor rá tudunk szánni még akkor a fent leírt maximum értelmét veszti. Igazából az is a kérdés, hogy melyik ország alkalmasabb erre?
2017. jún. 11. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hét szállással és emberi ételekkel egy felnőtt ember számára kb bármelyik tetszőleges Földközi-tengert érintő országban 200-tól indul, vagy alternatíve lehet szórakozni májkrémkonzervvel. Legolcsóbbnak talán még Korfu mondható, azok közül, ami megfelel a fenti (egyébként eléggé specifikus) feltételeknek.
2017. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Buszos Görögország beleférne. Mondjuk busszal/repülővel eléggé meg vagytok kötve, a sziklák általában a városokon kívül vannak.
2017. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!