Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol érdemes nyaralni Horvátors...

Hol érdemes nyaralni Horvátországban?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ami "nincs olyan messze", de nem a legközelebbi helyet keresem,ahol szinte nincs semmi látnivaló. Split szimpatikus, de azt már távolinak tartjuk, még Zadarral szemezünk, annál lejjebb nem mennénk. Esetleg feljebb tudtok más izgalmasabb helyeket javasolni? Nem csak fürdőzésre, óváros, egyéb látnivalók is érdekelnének

2022. júl. 24. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Isztria és Kvarner-öböl, akkor

Rovinj

Opatija-riviéra (Itt igazából egybeépültek a települések Volosko-tól Lovranig)

Mali Lošinj


Rab-szigetén nem voltam, de sok magyar imádja


(Én két legdélebbi megyét preferálom, de írtad, hogy messze van.)

Zadarba rengeteg magyar megy nyaralni, szerintem túlértékelt, a környék a horvát tengerpart legjellegtelenebb régiója tájügyileg. Szép a naplemente, érdekes a vízi orgona, néhány épület, de a strandok pl. nagyon nem jók, nagyváros lévén nagyobb a kosz, graffiti, lepukkant panelházak, bár ez utóbbi Splitről is elmondható, de ott jóval látványosabb és nagyobb a történelmi óváros.

2022. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mutatom,hogy hova ne menj,tanulságos.


https://www.youtube.com/watch?v=yK3jFkrGCrE

2022. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Krk-sziget.
2022. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!