Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Albániában nyaralni?

Milyen Albániában nyaralni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni nyaralni, de Horvátország nagyon drága és Albániát láttuk jobbnak, de nem tudjuk milyen lehet ott a nyaralás. Durres lenne célpont, akinek van tapasztalata tudna mesélni milyen volt mire készüljünk. 2 felnőtt és 1 gyerek.

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 5. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Durres szerintem egy nagyon kellemes város, de én ebben nem vagyok mérvadó, mert én Albániát is szeretem a maga lepukkantságával, cigányos igénytelenségével és mocskával.

Kicsit konkrétabban Albánia renkívül szép ország, de rettentően szegény még ma is, és rengeteg benne az igénytelenség. Durres környékét rettenetesen építették be, szerintme az egyik lgszörnyűbb tengerparti gettó lett belőle. Pocsék szállásokkal, mocskos vízzel, hatalmas tömeggel és kiirtott fákkal.

De ha kicsit jobban körülnézel, ettől függetlenül fogsz Albániában klassz helyeket találni.

2022. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Albánia nagyon lepukkadt, a tenger annyira koszos hogy nem lehet benne fürödni. Ezenkívül az albánok nagyon kedvesek, a közbiztonság is nagyon jó hogyha elkerülöd a cigány falvakat. A konyhájuk pedig mesebeli, nagyon jókat ettem ott. De az túlzás hogy nagyon olcsó lenne.
2022. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos amit te rosszul a horvát drágaságnak érzel, az valójában a szar forint miatt van! Alapjában nem drágább Horvátország, sőt:

[link]

2022. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha már Albánia, akkor a riviérára menjetek! Ksamilba, Sarandába.
2022. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Durres az kb annyira érdekes mint Siófok. Kicsit délebbre mennék mindenképpen.
2022. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
88%
A kérdés engem is érdekel, mi 3 kicsi gyerekkel, kisbusszal mentünk volna, de sok volt a bizonytalanság. Ksamilba mentünk volna és a szállásárak alapján azt láttam, hogy csak nagyon kicsivel olcsóbb mint Horvátország. Bár utóbbiban most eléggé megugrottak az árak. Meg engem riaszt az említett gettósság, a kosz, meg az igénytelenség. Néztem tökjó szállást, árban is megfelelt volna, de ahogy elnéztem a google képeit a strandokról, feltűnt, hogy sehol sem lehet csak úgy ledobni a cuccot és be a vízbe, hanem napozóágyat és napernyőt kell bérelni minden nap, ami azt jelenti, ha nem érsz oda időben aznap nincs fürdés. 3 gyerekkel meg amúgy is macerás az elindulás… A másik, hogy elvileg gyönyörű partok vannak, amit néztünk, azt pont sehogy sem lehet megközelíteni csak hajóval. Tehát az albán nyaralás áttevődött későbbre, gondosabb szervezéssel. Jó volna olvasni konkrét útvonalat, konkrét szállással, kisgyerekesektől.
2022. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3x nyaraltam már Albániában, idén megyünk 4. alkalommal. Mind a 3 évben különböző helyen laktunk, kirándultunk, így mondhatom bizonyossággal: Albánia nem a kisgyerekes családoknak való hely. (Baráti társasággal járunk, magam is anyuka vagyok) Ezenkívül a legcsodásabb helyek egyike, ahol eddig jártam!
2023. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!