Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik városba menjek elsőnek...

Melyik városba menjek elsőnek Olaszországba ?

Figyelt kérdés

Eredetileg aug 20-an akartunk még egyet nyaralni menni (csütörtöktől hétfőig, tehát 4-5napra )

, De végül szeptemberre tettük at, szintén egy hosszabb hétvége, 4-5 nap.

Tenger,fürdés , napfény a cél ezért Olaszországot néztük ki, de még életemben nem voltam ott, (gondolom azért szeptemberben , főleg Délen, még fürdős idő van )


Bari jó választás lehet első olasz útnak vagy Nápoly ? Ti hova mennétek ?


Repülővel.



2022. aug. 7. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
San Gimignano. Repülővel ez praktikusan Bologna vagy Pisa.
2022. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bari jó lesz szoktatósnak,Nápoly nemkezdőknek való
2022. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben Algheroba mennék. Szeptemberben 5000 Ft per irány.
2022. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4-5 nap Bologna-Pisa, esetleg Firenze. Nápolyt nem ajánlom elsőre, mert ha nincs tapasztalatod akkor nagyon tömény lesz. Esetleg - ha büdzsé engedi - akkor Milánó. Csak fürdeni, napfényezni nem érdemes menni, rengeteg dologról maradsz le!
2022. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Történelmi dolgok, muzueomok nem kötnek le, max.egyszer megnézni majd Rómában a Colosseum vagy Firenze t végig járni, stb...


Inkább a természeti tájak, a tenger , emberek, stb...


#hedonizmus

:D

2022. aug. 7. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, én ezt elfogadom. Viszont akkor jobban jársz bárhol mással, Olaszországban az igazi "Napsütötte Toszkána" romantikus életérzést nagyban árnyékolja a német és (eddig voltak) orosz túristahordák. Riminit, Bibionet, Jesolot nagyon messziről kerüld el. Akkor még mindig Bari, Amalfi a jobb választás, ha van lehetőség akkor Szicília.
2022. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Bari nagyon szuper város, az óváros csodálatos. A tengerparti szakasza nagyon kellemes. Viszont a strand ( Lido San Francesco) a belvárostól eléggé odébb van. Bariból vonattal el lehet menni Mola di Bari, Polignano a Mare és Mola di Bari településekre, amik egészen mesebeliek.
2022. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik Mola di Bari helyett Monopolit akartam írni.
2022. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is Bari. Csodálatos hely. :)
2022. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!