Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most megyünk barátommal...

Most megyünk barátommal Görögországba. Amíg a tengerben fürdünk a cuccainkat pénztárcát telefont van e lehetőség valahol elzárni ? Nem szeretném ha ellopnak Nektek milyen tippetek van ? Athen környéke

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha nagyon félsz, csomagold be őket valamibe, és ahol a cuccaid hagyod, ásd be a homokba.
2022. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Telefon eleve nem kell a strandra, pénzből meg vigyetek annyit, amennyi arra a pár órára kell vagy használjatok kártyát.


De ha ragaszkodsz mégis az értékek napoztatásához, válasszatok jobban felszerelt, értékmegőrzővel ellátott strandot.

2022. aug. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen kérdések feltevésekor mindig felmerül bennem, hogy a kérdező korábban mennyit strandolhatott életében? Szerinted minden egyes vízpartra jut 100 méterenként 3 tolvaj, vagy mi? Ha nem a legcigányosabb helyekre jártok, simán ott lehet hagyni a dolgokat, ahogy az 1500 másik csoportnyi ember is ott hagyja. Törölköző meg a többi cucc alá berakni, és eleve olyan helyet választani, amire egyenes rálátás van a vízből. Igényes helyeken vannak zárható mini értékmegőrzők, BeachEgg névre hallgatnak, de egy átlagos görög parton azért nem fogsz olyat találni.
2022. aug. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nyakba akasztható vízálló cucc.

Vagy nem viszitek le a partra


Vagy YOLO. Nekem sosem loptak el semmit, pedig kb 25 ország tengerpartján hagytam már ott.

2022. aug. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem loptak el meg semmit. En "magyarosan" letakarom, parom (aki gorog) nezett is ram hogy mit csinalok, minek le takarni 😂
2022. aug. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Athén és környékén sokszor strandoltam már. Nem jellemző a lopás, ha nagyon aggódsz, akkor itthoni szokás szerint takard le a cuccod törülközővel. Ha még jobban aggódsz, akkor a telefonodat ne vidd le.


Köznapi óvatosság elég, nincs mitől tartanod. Először jársz Görögországban?

2022. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Értékmegőrzőt sehol nem fogsz találni. Görögországban a legnagyobb lelki nyugalommal hagyhatod a tengerparton a cuccaidat, amíg fürdesz, legfeljebb maradj látótávolságban.
2022. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!