Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha egy szállásról sokan...

Ha egy szállásról sokan nagyon jókat írnak, viszont sokan meg rosszakat, akkor mire számítsak?

Figyelt kérdés
Elég hirtelen foglaltuk le+ nagyon jó helyen is van, de ahogy olvasom a véleményeket (booking, tripadvisor) nagyon megoszlanak a vélemények.... Mondjuk már mindegy, mert vasárnap indulunk de most elkezdtem aggódni 😅😅 Valaki volt már így esetleg? Igen tudom, máskor alaposabban utána olvasok.

2022. aug. 16. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mire panaszkodnak az emberek. Ha egy külvárosi szállást azért húz le valaki, mert "messze van a központtól", vagy ilyesmi, az nem a hotelt minősíti. Aggályosabb, ha sokan kiemelik ugyanazt a problémát, akkor az valszeg nem véletlen.
2022. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik lehúzzák, azok mit kifogásolnak? Mindegyik kb. ugyanazt? És akik jót írnak róla, azok mit emelnek ki? Ha pl. sokan lehúzzák, hogy piszkos, mások meg azt írják, hogy tisztaság van, akkor simán lehet, hogy volt/van egy rossz időszakuk, amikor ez gond volt (vagy még most is az). Épp ezért nézni kell a vélemények dátumát is. Ha csak régebbi véleményeknél van az a negatívum, akkor régebben igaz volt, de azóta megoldódott.
2022. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl igen, a tisztaság hiányára volt több panasz, viszont kb ugyanannyi pozitív vélemény is, hogy tisztaság volt😅 Ágyakkal detto, valakik szerint kenyelmetlen, mások azt írták jaj de jókat aludtak rajtuk (bar ez tudom emberfuggo is kinek milyen a kényelmes)... Szóval főleg ezek... És az ellentétes vélemények is van, hogy ugyanazon idoszakban íródtak (pl tavaly nyár). Ennel régebbieket annyira nem is olvastam, mert az már valtozhatott ugye. Kíváncsi leszek....
2022. aug. 16. 23:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kényelmet illetően határozott véleményem, hogy rengeteg ember van, aki mindent kritizálna, szóval ha te nem vagy túlzottan kényeske, akkor ettől ne tarts. A tisztaság egy másik dolog. Lehet, hogy e téren szükség lesz egy adag rugalmasságra, hogy ne rontsd el a magad nyaralását bosszankodással. ;-)
2022. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nézd meg a dátumokat, mert egy-egy tulajdonosváltás tud mindkét irányban komoly változásokat hozni. Ezen kívül vannak szálláshelyek, amelyek nem tudnak minden szobában azonos színvonalat biztosítani, mert nem elég tőkeerősek mondjuk az egész vagy összes épület , szoba renoválására.
2022. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk ilyen apartmanba,ahol a tisztaságra és a konfortra volt panasz, nem is volt csak kb 6.5* értékelés, de viszont egyáltalán nem volt semmi gond az apartmannal. Szuper kilátás a tengerre, erkélyes,tiszta volt.
2022. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hala Istennek minden rendben van az apartmannal végül :D Most vagyunk itt :)
2022. aug. 24. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök neki!

Jó nyaralást kívánok!

#2 és #4 vagyok.

2022. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!