Kezdőoldal » Utazás » Európa » A magyar média fújja fel,...

A magyar média fújja fel, hogy Németországban akkora gond van, hogy nem lesz gáz és vilagvége lesz? Novemberben költöznénk ki kisgyerekkel, szállodában fogunk dolgozni. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Hétköznapi életben is előfordul: valaki úgy akar jobb lenni a másiknál hogy megpróbálja lenyomni.
2022. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj olyanokkal, akik kint dolgoznak. Egyébként a magyar média részéről - de főleg a kormány részéről- szerintem ez csak figyelemelterelés. Hogy ne látszódjon az itthoni probléma egyedinek és a legnagyobbnak szinte egész Európában. A "döglődő nyugat" propagandáját nem először próbálják meglovagolni a kormányhatalmak. Csak gondolj bele: jönnek haza tömegesen a kint dolgozó, élő magyarok?
2022. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szabad megkérdeznem, hogy ha eleve kiköltöztök, akkor miért nem a német médiából szerzed közvetlenül a infókat?

Csak nem az az oka, hogy egy szót sem tudtok németül??


Was??

2022. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben örökre kikapcsolnám azokat a patkány - kormánypárti - csatornákat, amelyek ezt a hazugságot terjesztik.
2022. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
#4-es az #1-es vagyok ugyanazt szerettem volna sugallni amit te írtál le engem mondjuk jól le pontoztak érte, remélem téged nem fognak.
2022. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4


Senki sem kötelezz rá, hogy onnan tájékozódjon valaki az internet korában!!

Olvassad ezeket:

[link]

2022. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kiköltözöl vagy maradsz. Itt azért nem lesz gáz vagy villany, mert nem tudod majd megfizetni, Orbán g.cinek hála ugyanis teljesen kiszolgáltatottak vagyunk.

Németországban meg tudnád fizetni, de egyszerűen fizikailag nem lesz, mert a retardált német politikusok kinyírták az atomot és nekimentek az oroszoknak.

2022. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Ott élőket kérdezz meg.
2022. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!