Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nápoly- Ercolano vasúttal?...

Nápoly- Ercolano vasúttal? Hol kell felszállni pontosan Nápolyban?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

az útvonaltervező nem dobja ki?


Nekem rögtön megmutatta, hogy a Porta Nolana vasútállomásról indul a vonat.

2022. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idő közben megtaláltam, köszönöm. Most azon töröm a fejem hogy jutok majd el a reptérre a Napoli Centraltól. Alibust látok, csak nem tudom a jegyet ott hol kel megvenni, kicsit zavar :)
2022. szept. 15. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó az! Tízpercenként jár kábé...


Itt meg tudod venni online:

[link]

2022. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Plusz: rákukkantottam még egy másik oldalon is, itt azt írják, hogy a buszon is meg tudod venni az 5 EUR-os jegyet:


[link]


"on board" is megveheted.

2022. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon szépen köszönöm:)
2022. szept. 15. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 20 perc alatt kiér a busz a központi pályaudvarról, az állomás oldalából indul, könnyedén megtalálható, jól ki van táblázva. Jegyet automatában, embertől és a sofőrtől is vehetsz. Napoli Európa legklasszabb helye, irigyellek, jó értelemben. :))
2022. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösziszépen :), esetleg nem tudja valaki honnan indul busz a Vezúv nemzeti parki bejárathoz? Helyi járatos megy arra ugye? És hogy milyen jegy kell rá? Pompeibe is el akarok menni, elvileg van rá jegyem, csak nem tudom hol kezdődik a túra és hol végződik. Kaptam valami képet a jegy mellé meeting pointnak írva.
2022. szept. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!