Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit kezdjek a félig hivatalos...

Mit kezdjek a félig hivatalos túraösvényeket keresztező tanyákon, házakon, vagy faluvégeken szabadon lófráló meg nyitott kapu mellett rohangáló, riasztó-ugató kutyákkal? Szeretem a kutyákat, de hogyan tudom megelőzni, hogy esetleg megsebesítsenek?

Figyelt kérdés

Most egy olyan régióban járok kirándulni ahol sok helyen tele van kutyákkal / tanyákkal, szabadon vannak a kutyák, ahogy mész el a tanya mellett simán rádrohanhat. Még ha messze is megyek és még akkor is ha követem a humap / vagy open streets maps appon a jelölt, elvileg szabadon lejárható ösvényt.


Javasolták már azt is, hogy legyen nálam jutalomfalat, amivel lekötöm a kutyát, de gondoltam kutyariasztó spray-re is, bár nem tudom mennyire tartaná vissza. Általában engem szeretnek a kutyák és én is szeretem őket. Nem hiszem, hogy megsebesítenének de SOSEM LEHET TUDNI, főleg, hogy területet véd. Ha szétmarcangol még az arcomat is letépheti, életre megnyomoríthat és szeretnék mindenre felkészülni.


2022. okt. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Hmm.... Arcletépés vagy otthoni program?... 🤔


Áh... Egyértelműen arcletépés!! 👍

2022. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy veszélyes, akkor miért nem mész másfelé??
2022. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

2: És ha nincs alternatív útvonal...?? Eljutsz valahová tizenkilométer után, a célod felé, és egyszercsak ilyen helyen lyukadsz ki...


Miért a törvénytisztelő ember szívjon?


Tilos úgy szabadon engedni kutyát, hogy se póráz, se semmi nincs rajta, és a gazda sincs közel-távol.

2022. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt majd közöld a kutyákkal!!
2022. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legy nálad bot és 1-2 paprikaspré. Utóbbi nem csak kutya ellen jó.
2022. okt. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teleszkópos bot + paprikaspray.

Mindkettő jó kétlábúak ellen is.

2022. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!