Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi Práter télen?

Bécsi Práter télen?

Figyelt kérdés

December környékén mennyire üzemelnek a Práterben az attrakciók?

Valami infó, aki már volt ott ez időtájt hóban-fagyban?



2022. nov. 17. 04:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Mivel egy nyitott parkról beszélünk az egész télen nyitva van, szokott lenni karácsonyi vásár is forralt borral stb. Az óriáskerék általában egész évben üzemel, ahogy a városnéző kocsi és a Madame Tusssauds is. Viszont a hullámvasút stb. üzemeltetői - mivel nem egységes vidámparkról beszélünk - maguk döntik el, hogy mikor nyitnak ki és zárnak be, ezért ezt így nem lehet előre megmondani.


Én pár éve voltam október 30-án, és már akkor is nagyon kellemetlen volt. November közepén meg általában egységesen bezárnak a játékok, de ember is alig lézeng már ott olyankor.


Ha csak emiatt mennél, szerintem nem érdemes, karácsonyi vásárnak meg ott a nagy forgatag az is jobban megéri véleményem szerint. De maga a park szép, szóval egy sétára megejthető.

2022. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fenti sok okossághoz egy kis apró kiegészítés:

A Práter a pesti Városligetnek felel meg, amelynek a végében van egy kis területen vidámpark.

2022. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attrakció alatt a vidámparkot érted?
2022. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt vannak a téli nyitvatartási infók:


[link]

2022. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!