Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a 2 jegy közötti különbség?

Mi a 2 jegy közötti különbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnénk kimenni Bécsbe vonattal, de amikor az Elvira oldalán jegyet akarunk venni, akkor elég nehéz kimenni a dolgokból. Két különböző jegyet ajánl fel, a Bonus és a Flex típusú jegyeket, de igazából sehol nem írja, mi a különbség a kettő között, csak az ár eltérő. Van erre valami leírás, hogy melyik mit takar? Mert nem találtuk sehol az oldalon. Vagy mi nem állítunk valamit jól be az Elvirában?



2022. nov. 28. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlatokat add ki (3 ajánlat) és ott levan írva, hogy mi a különbség a jegyek között. [link]
2022. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm, nekem sosem dobott ki 3 ajánlatot, mindig csak az a 2 választási lehetőség volt. Köszi.
2022. nov. 28. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként borzalmas az Elvira, rákerestem google:en keresztül, rámentem az első linkre, rákerestem a bécsi vonatokra, de ár nincs. Akkor veszem észre, hogy jegyet másik oldalon lehet vásárolni. Rámegyek egyből feljön egy halom hibaüzenet, új oldal, nem működik ez meg az ekkor.. Szóval szerintem próbáld meg újra, sok sikert 🙃
2022. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, sajnos meglehetősen hulladék oldalt sikerült összerkaniuk. :D
2022. nov. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!