Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kiutazok Bécsbe, valószínű,...

Ha kiutazok Bécsbe, valószínű, hogy találok egy héten belül normális munkát?

Figyelt kérdés

Kivennék egy lakást, és rögtön elkezdenék munkát keresni. Szállodai munka érdekelne leginkább. De akár kávézóban, étteremben, vagy bárban is nagyon szívesen dolgoznék. A nagyon alja munkán kívül igazából bármi jöhet. Találnék könnyen?

Van ott maximum órszám? 1 munkahelyen gondolom van, de ha én 2-3 munkát vállalnék, akkor is lenne valami szabály, hogy összesen max mennyit dolgozhatok?



2022. dec. 5. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a létező legelső jelentkezésem után, már másnap dolgoztam. Nem is volt hirdetve, kinéztem magamnak, odamentem, személyesen jelentkeztem, és másnap már próba napon voltam. Aznap is lehettem volna, de nem értem rá. Egy étteremben vagyok.
2023. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!