Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért megy mindenki Zakopanéba?

Miért megy mindenki Zakopanéba?

Figyelt kérdés

Most ez picit furán hangozhat, de egy évvel ezelőttig erről sehol nem hallottam, mostmár viszont szó szerint minden nap szembe jön velem. A barátaim oda akarnak menni, az anyám is, az ismerőseimet is naponta látom, hogy kiraknak ott készült képeket, gyakorin is egyre többször fordul elő, ma meg pl a buszon hallottam meg, hogy arról beszélnek, hogy oda mennek majd.

Nekem semmi bajom nincs ezzel, csak érdekelne, hogy történte valami ami miatt hirtelen ilyen felkapott lett? Vagy mindig is az volt?



2022. dec. 17. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Közel van és kedvezőbb árak vannak mint az ausztriai sípályákon.
2022. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Zakopane a síelni és a simán pihenni/sétálgatni/lightosan téli túrázni akarókat is ki tudja szolgálni, ellentétben a legtöbb sítereppel.
2022. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert Magyarországon szögínség van. XD Mindenki nyomorog, éhezik és fázik. XD
2022. dec. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jó infrastruktúra megfizethető árakkal párosul és elég könnyű odajutni.
2022. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak re nem hallottál róla. Zakopanéra mindig sok magyar járt, hosszú hétvégéken meg főleg. Évszaktól függetlenül.
2022. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó hely. :) Én mondjuk bő 15 éve járok oda; azt nem tudom, hogy a te ismerőseid miért most fedezték fel.

Bár az utazási irodák az elmúlt pár évben kezdtek el oda is indítani ilyen egynapos adventi utakat, ez is lehet egy ok.

2022. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó hely. Síelés szenpontjából viszont szr. Legalábbis Ausztriához viszonyítva,
2022. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a prosztóknak a téli Balaton kvázi.
2022. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor csak nekem újdonság ez a hely!
2022. dec. 18. 09:09
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha "mindenki Zakopanéba" megy, akkor én szemedben senki vagyok, mert nem megyek oda?
2022. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!