Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért megy mindenki Zakopanéba?

Miért megy mindenki Zakopanéba?

Figyelt kérdés

Most ez picit furán hangozhat, de egy évvel ezelőttig erről sehol nem hallottam, mostmár viszont szó szerint minden nap szembe jön velem. A barátaim oda akarnak menni, az anyám is, az ismerőseimet is naponta látom, hogy kiraknak ott készült képeket, gyakorin is egyre többször fordul elő, ma meg pl a buszon hallottam meg, hogy arról beszélnek, hogy oda mennek majd.

Nekem semmi bajom nincs ezzel, csak érdekelne, hogy történte valami ami miatt hirtelen ilyen felkapott lett? Vagy mindig is az volt?



2022. dec. 17. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
@3 Igen, hiszen ha egy tízmilliós országból évi mondjuk 50-100k ember elmegye pár napra egy hasonló árszínvonalú országba túrázni meg enni egy adag pirogot, az a virágzó gazdaság legegyértelműbb indikátora.
2022. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
100%
Jó megközelíthetőség, megfelelő árak.
2022. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ma én is pont ezt hallottam egy ismerősömtől, hogy 2 ünnep közt Zakopaneba mennek. Ez már olyan lett, mint nyáron Horvátország.
2022. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta járunk oda (télen, nyáron), de pár éve még tényleg alig ismerte valaki. Most meg folyton tele van magyarokkal, így már nem olyan jó.
2022. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!