Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dánia,Belgium vagy Hollandia?...

Dánia,Belgium vagy Hollandia? Melyik országban élnétek szívesen és miért? Főleg lakhatás és kereset, éghajlat és az emberek mentalitását figyelembe véve.

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dánia
2022. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Hollandiában élnék szerintem legszívesebben, de még Belgium is egész jó lehet. Mondjuk a sok eső az nem tetszene, de a nyelv, kultúra az igen.
2022. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Talán Dánia. De kipróbálnám mindet szívesen.
2022. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
Idén költöztem Dániába egyetem miatt, imádom minden szempontból, habár az egészségügy kevésbé kedvező nekünk, külföldieknek!
2022. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia
2022. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Hollandiában élek. Szeretem. A lakhatas manapság nehéz, a háború miatt rengeteg a menekült és ők élveznek előnyt a helyiekkel és a bevandorlokkal szemben. A kereset jó, bár itt is szokás a semmire sem elég duma. Az időjárás lehetne jobb, bár már megszoktam az esőt. Az emberek mentalitása...Ez egy érdekes kérdés. Nekem csak jó tapasztalataim vannak, velem mindenki kedves, udvarias, segítőkész - de q nyelvtanfolyamon, avoha jártam, a tobbsegnek negativ tapasztalatai vannak. Az én véleményem az, hogy ahogy én állok q másikhoz, úgy fog a másik is hozzám allni
2022. dec. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dániában jártam 2* és dán cégnek dolgozok, talán ott

De elég esélytelen, rengeteg kezdőtőke kellene

2022. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
42%
Maradjatok itthon.
2022. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!