Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakopaneba flixbusszal volt...

Zakopaneba flixbusszal volt mar valaki? Milyen? Velemenyek rola?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 17:16
 1/3 anonim válasza:

A helyszín érdekel, hogy milyen vagy a flixbus?


Az egyik ismerősöm utazott ezzel a busszal, az ő elmondása szerint nagyon jó volt. Habár ő Nizzába ment vele, de mondta, h. sokkal megérősebb, mint pl. egy repjegy. Kényelmesek voltak az ülések, jól felszerelt busz. (wc, konnektor, stb.)

A helyszínről sajnos nem tudok mondani semmit, mivel még nem voltam ott:)

2023. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindketto erdekelt

Koszi amit irtal

2023. jan. 2. 07:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Én többször utaztam a flixxel, nagyon szeretem. Nagyon jó ajánlatokat ki lehet fogni ha valaki bírja és szereti a buszozást. Kényelmesek az ülések, van jó kis klíma (nyáron hasznos) és eddig mindegyik sofőrrel nagyon elégedett voltam, meg nem késett még velem soha, pedig már Franciaországba is mentem már velük, ami azért hosszabb.


Zakopane meg király volt 2020-ig, amikor nem tudom milyen indíttatásból az influenszerek felkapták és most boldog-boldogtalan instás kislány odahordja magát fotóztatni.

2023. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!