Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba hogyan megy az...

Olaszországba hogyan megy az utazás? Flixbus-szal mennék, január vége fele?

Figyelt kérdés
Mi kell? flixbusnál hogy ellenőrzik azt ami kell?

2021. dec. 24. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erről ne most érdeklődj, hanem majd januárban, annak is a vége felé, pontosan azelőtt pár nappal, amikor mennél.

A koronahelyzet miatt - merthogy nyilván azon múlik minden - mindenkor változhat az, hogy mi épp az aktuális helyzet. Azt pedig, hogy csaknem egy hónap múlva ilyenkor mi lesz a helyzet, szerintem kb. pont annyira lehetetlenség megmondani, mint azt, hogy ma este milyen számokat húznak majd ki az ötöslottó sorsoláson. (merthogy karácsony első napja ide, karácsony első napja oda, ma is lesz az is)

2021. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem teljesen igazad van, köszi. Akkor kicsit máshogy tenném fel a kérdést:

milyen weboldalakon vannak összeszedve ezek az infók, naprakészen, akár az összes európai országot nézve?

2021. dec. 25. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Covidhoz köthető utazási korlátozásokat a Re-open EU oldalon találod.
2021. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 25. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért mész Olaszországba busszal?
2021. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!