Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy kb. egy hetes londoni...

Egy kb. egy hetes londoni utat nyáron mennyiből lehet legolcsóbban megúszni tokkal vonóval?

Figyelt kérdés
Terveznék nyáron kimenni Londonba végre, jó eséllyel egyedül, hacsak családból nem jön velem valaki. Az érdekelne hogy nagyságrendileg mennyiből jönne ki ha körülbelül egy hétig akarnék maradni, mindent beleszámolva, tehát szállást, repjegyet oda-vissza, kaját, tömegközlekedést, minden ilyesmit? Repjegy jó lenne fapados, szállás is AirBnb vagy ilyesmire gondoltam.

2023. jan. 2. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezdj el keresgélni az igényeidnek megfelelő dolgok között. googleflights megmutatja az elérhető repjegyeket, booking vagy airbnb a szállásokat... Csak te tudod, miből milyen kategória felel meg neked. (Értem, hogy "legolcsóbb", de pl egy hostel 10 fős hálótermében egy ágy is megteszi szállásnak? Mert az nyilván töredéke árban egy szállodai szobának.)
2023. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
150 és 500k között, attól függően, hogy mi számít minimális igénynek nálad.
2023. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A belépőket meg sem említetted.

Pedig ott is vannak zsebbenyúlós dolgok.

2023. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, akkor ha olyan 300-350 ezerrel számok, abból már elvileg meglehet?

Nyilván ne hostel legyen, de nem is kell luxus szálloda, én személy szerint AirBnB laskában gondolkodtam, nem tudom azok mennyibe vannak átlagban, de persze olcsóbb hotel sem rossz megoldás.

Belépőket tényleg nem említettem mert annyira sok minden ami belépős nem érdekel, nem múzeumozni mennék meg óriáskerekezni meg ilyesmi, azok főleg kívülről érdekelnek, a várost fedezném fel, kocsikat meg épületeket fotóznák, ilyesmi. Nyilván kajálás meg ez-az lenne, de sok belépővel nem számolok.

2023. jan. 4. 13:48
 5/9 anonim válasza:

Jó programnak tűnik.

Esetleg még a tömegközlekedésre kell áldozni, de biztosan van valami kombinált jegy, amit az egy hét alatt fel lehet használni.

Egy fiatal rokonom is hasonlót tervez, de még semmi konkrét.

2023. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 5 napig voltam nyáron Londonban, és csak a tömegközlekedésre közel 30.000 forint ment el, tehát elég borsosak az árak kint.:D
2023. jan. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
@4 300k Hostellel is vékony, ha aktívan akarsz turistáskodni, komplett airbnb lakást még a világ végén is 200k körül kapsz egy hétre, eléggé el vagy tévedve ezekkel az igényekkel.
2023. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
350 ezer forint nagyon kevés pénz egy hétre Londonban.
2023. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd megírom mennyinél állunk meg de egyelőre 130000 fejenként.
2023. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!