Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vannak-e itt Hollandiában élő...

Vannak-e itt Hollandiában élő Magyarok ??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szívesen ismerkednék Hollandiában élő normális magyarokkal.

Napokban költöztem ki a nővéremhez, gondoltam megpróbálok itt egy új életet kezdeni.

Tudom nagy fejszébe vágtam a fejem, de szeretném megpróbálni.

Szeretnék kapcsolatokat kialakítani.

(Mielőtt még valaki azt hinné hogy….. Nem segítséget akarok kérni, egyszerűen barátkozni szeretnék).

Magamról pár szóban ! 37 éves Fiú/ Férfi kinek hogy tetszik 😄.

Normális értékrendel rendelkezem.

Nem szoktam ítélkezni más felett, de a véleményen nem rejtem béka alá 😅

Szókimondó, őszinte vagyok. (Ez fog a sírba vinni 🙄).

Akinek van kedve ismerkedni, beszélgetni kortól nemtől függetlenül, várom szerettél privátban. Köszönöm hogy szántál időt hogy elolvasd !



#Hollandia #hollandiai magyar #Külföldi Ismerkedés #Hollandiai magyarok ismerkedés #Magyarok Hollandiában ismerkedés
2023. febr. 6. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát én itt élek, de őszintén szólva nem tartom a kapcsolatot helyi magyarokkal. Ha új életet akarsz kezdeni, akkor helyiekkel ismerkedj, ne magyarokkal
2023. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a szókimondó, őszinte stílusod itt épp nyerő lesz, az átlag holland ugyanis nagyon direkt, nem fog neked cukormázba borítani semmit. Javaslom mielőbb kezdj bele a nyelvtanulasban, ha eddig nem tetted volna, azt ugyanis nagyon értékelik, ha az anyanyelvukon próbálsz kommunikálni, bármilyen rosszul is megy még. Sok buurthuis-ben -talán közösségi ház a magyar megfelelője- van ingyenes, vagy nagyon olcsó, többnyire önkéntesek alltal tartott nyelvtanfolyam, illetve a könyvtárakban is van néhol. Ezek is jó helyek ismerkedesre, mondjuk itt különböző németekkel fogsz osszefutni, nem hollandokkal.
2023. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

#2


A holland baromira nem direkt és szókimondó, ezt csak ők terjesztik magukról. Csak próbálj meg egyszer direkt megmondani valamit nekik, egyből megsértődnek.

Sokkal rasszistább is meg bezárkózott maguknakvalók.


Azt tanácsolom neked kérdező, hogy más bevándorlókkal ismerkedj, és hollandoktól túl nagy barátságokat ne is várj.


Egy év után otthagytam Hollandiát, elegem lett belőle, hogy a legkisebb zsákfalukban is annyit kérnek egy bútorozottlan albérletért, mint itt Svájcban. Hága meg Amszterdam pedig Zürich belvárosával vetekszik, miközben a fizetés még fele sem Hollandiában.


Ha füvezel, akkor a hollandok ki fognak utálni. Lehetőleg hollandok jelenlétében ne emlegesd ezt.

Nekem egy év után se lett egy holland barátom sem. Az összes barátom Hollandiából portugál vagy román volt. A románokban pozitívan csalódtam.

Még a Marokkóiak is barátságosabb és nyíltabbak.

2023. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

3!


11 éve élek itt, nyilván többet tapasztaltam mint te az egy év alatt.

2023. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Hol?


Az én tapasztalatom nagyrészt Gelderland meg a Bijbelgordel környékéről ered

2023. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Noordholland, Amsterdam
2023. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Amszterdamban rengeteg a bevándorló, így ott nyilván sokkal jobb. Gondolkodtam én is oda költözni, na de €800 egy szobáért? Itt Svájcban nem fizettem közel sem ennyit egy szobáért.


Azokon a részeken, ahol én voltam ott szinte mindenki holland volt. Én az ilyen echte holland vidékekre kerültem.

2023. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Meg kinek mennyire proli a sorsa, mennyit kell elviselnie, attól is függ az ervaring.
2023. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Igaz, én csak egy egyszerű dolgozó szakmunkás voltam. Nem hollandhoz beházasodott magyar nő. Tehát én a munkámmal kellett megálljam a helyem, nem pedig csak a p*uncimmal.


Szerencsére jelenleg több mint dupláját keresem a holland béremnek. Amint leléptem Hollandiából, sokat javult az életem.

Egyébként nem értem mi lett Hollandiával, mitől lett ennyire sz*r hely. Ma már bruttó tizenegy eurós órabérekkel látok hirdetéseket, hihetetlen. Már lassan tényleg csak a moldvai románoknak meg bolgároknak fogja csak megérni.


Az én ervaringom teljesen ellentétes a tizenöt évvel ezelőtti Hollandiáról hallottakkal

2023. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Igaz, én csak egy egyszerű dolgozó szakmunkás voltam. Nem hollandhoz beházasodott magyar nő. Tehát én a munkámmal kellett megálljam a helyem, nem pedig csak a p*uncimmal.


"


Mert a hollandhoz behazasodott magyar nő az ugye ezek szerint dug mindenkivel. Nem dolgozik, nem kommunikál, csak dug éjjel nappal bárkivel, aki szembe jön.


Hát tudod, nem csodálom hogy nem jött be neked ez az ország ennyi ésszel és ilyen stilussal

2023. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!