Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szigetre vagy tengerpar...

Melyik szigetre vagy tengerpartra költözzek ki 1 hónapra az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

-fontos, hogy húsban gazdag ételek legyenek rendszeresen, reggelire jó minőségű virslik, felvágottak, tojás, stb.

(Halakat nem szeretem sajnos)

-fontos a jó internet kapcsolat, mert onnan dolgoznék napi 2-3 órákat.

-ne legyen teltházas, zajos, bulizós hely (legalabbis a szálloda és a tengerpart)

-homokos part, partmenti hotelek

-ne legyen extrém túlárazva pl az ettermek, autobérlés, fakultativ programok, stb.

-lehetoseg fittness termi edzésre

-tengerpati ellátás hotelen belül ingyen (legalább hideg üdítő vagy víz)

-nem 200-300 ezres repjegy, ha esetleg egy barát kijönne hozzám pár napra.


Egyedül vagy max ketten utaznánk és kb 2 milliót szánnék rá.


Illetve egy kérdés:

Mondjuk Mallorca és a Kanári szigetek között nagy a különbség élményben? Megéri a felárat?


Mallorcán voltam már, Zakhyntoson és Hurghadán.


Az élővilág Hurghadán tetszett, de nem bírnám elviselni a rámenős stílusukat egy hónapig, illetve az internet nagyon rossz mindig.

Zakhyntoson az étellel volt bajom főleg, nagyon monoton volt végig és ízetlen.

Mallorca tengeri élővilága elég szegény sajnos, de az étel hibátlan volt, jo minőség.

Emiatt főleg spanyol vonalon gondolkodtam, de érdekel olyan véleménye, aki volt már máshol és megfelelhet számomra.


2023. febr. 13. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Franciaországban néznék szét, az Atlanti-óceán partján mondjuk a spanyol határ és Bretagne között.
2023. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szentendrei-sziget
2023. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
92%
Dél-Franciaország.
2023. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hotelen belül ingyen (legalább hideg üdítő vagy víz)"

:))

2023. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
La Gomera (Kanari szigetek), bar itt a tengerpart nem sok helyen homokos, ill. a homok a lavabol ered, tehat fekete. De itt nincs olyan sok turista, es ezt szeretned. Vagy Kap Verde, olcso hely. Ha nekem kellene valasztani, akkor Florida, ide sem sokkal dragabb a repülöjegy, mint a Kanarira, bar itt azert eleg sok a turista, de biztos van olyan hely, ahol kevesebb.
2023. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez a legszomorúbb lista, amit valaha láttam :D
2023. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Floridában lovoldoznek már több mint 10 éve. Kanárin gyakorlatilag nincsen strand. Legalább is én nem hivnam annak plusz nagyon veszélyes , de szállodák biztos jók.10-20m-és hullám a semmiből. Én nem mertem. Hullám 10m-re simán kidob a kis 1-3m-es. De más minden szuper.
2023. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az idei telet San Andresban toltottuk Tenerifen

Van egy nagyon jo strand itt, homokos, es hullamtorok vedik. (teresitas beach)


hotel nem tudom van-e, mi airbnb-n foglaltunk szallast


Ket eve Puertito de Guimarban teleltunk. Ott fekete homokos/kavicsos a tengerpart

2023. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen ilyen sziget van: Csepel. 😁
2023. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!