Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsban melyik repólőtéren...

Párizsban melyik repólőtéren érdemes leszállni?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem CDG és az Orly is viszonylag közel van a városhoz, Wizz elvileg utóbbin száll le. Vagy inkább Air France-al CDG-ra?

2023. febr. 23. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lejobb EasyJet a CDG-n.
2023. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mindkettőtől kell utazni rendesen, de CDG esetében közvetlenül a városba tudsz utazni a RER vonataival, Orly esetében át kell szállni a reptéri OrlyVal vonatról RER-re, vagy bevállalni a buszozást. (De van villamos is a metróig, elég hosszú úgy.)
2023. febr. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
CDG-re mentem mindig, az biztosan jó. RER-rel egyszerű bejutni a városba, az olyasmi mint nálunk a hév. A többi légikikötőt azért nem ismerem, mert szerintem bonyolultabb bármelyikről eljutni a városba, és ez nekem fontos szempont volt egy bőrönddel a kezemben.
2023. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
CDG
2023. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orly-t szeretem
2023. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!