Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba mikor érdemes menni,...

Londonba mikor érdemes menni, hogy a lehető legolcsóbban kijöjjön az ember, de már jó idő legyen és lehessen rendesen várost nézni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Most még nagyon rossz idő van, itthon is, nem hogy ott. Nyáron meg minden lehúzás, egy millió egy szállás meg repülőjegy kb. A kettő között hol van a legjobb "arany középút", amikor még megfizethető, de már jó idő van és lehet csinálni mindent amit ilyenkor még nem?

2023. febr. 15. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz idő? 7 ágra süt a nap és tök jó meleg van...
2023. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre a március vége a kedvencem; minden évben el szoktam menni akkor. Gyönyörűen virágoznak már a cseresznyefák a St. James Parkban, szép, napos idő szokott lenni, viszonylag meleg, de nem is túl meleg, vagyis városnézésre és mászkálásra tökéletes. Még nem főszezon, ezért nincs tele minden, a színházjegyek is elérhetőbbek, mint nyáron. (Számomra ez az egyik fő szempont, de azt persze nem tudom, te is színházaznál-e.)


Egyébként az tévhit, hogy ott rosszabb idő lenne mindig, mint nálunk. Sőt, tapasztalatom szerint 1-2 héttel előbb érkezik meg oda az igazi tavasz. Általában mikor ki szoktam menni, itthon még hűvösebb van kicsit, és a virágzás is pár héttel később kezdődik. Nyilván ez csak trend, kifoghatod, hogy épp zuhog az eső (ez bárhova mész bármikor előfordulhat), de ez a megfigyelésem, ami már vagy 8 évre visszamenő tapasztalatból adódik.

2023. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elorejelzes 13-15 fok felhos/napsuteses jovo hetre. Nem mondom, hogy a letezo legjobb, de Februar kozepere ez eleg korrekt. London (Uk ugy altalaban) sajnos nem az a hely, ahol az idojaras alapjan valaszt az ember latogatasi idopontot, ugyanis akarmikor lehet rossz (testveremek augusztusban latogattak, hogy biztosabb legyen es ket nap vegig esett az eso, igy teljesen negativ emlekkel tavoztak). En szemely szerint ugyanakkor meg nem fogtam ki rossz idot Londonban. Legszerencsesebb eddig Oktober vege, November eleje volt. Tobb alakalommal is gyonyoru, napsuteses ido (persze nem tul meleg) es visszafogottabb szamu ember (persze ez azert meg mindig lehet sok egyesek szamara), szines termeszet (amennyiben parkoba is keveredsz). Az arak kimondottan nem hinnem ha valtoznanak evszak fuggvenyeben (gondolok itt tomegkozlekedes, etkezes, belepok), talan a szallasok es az odajutas (bar ennek sosem neztem utana). Ha igen, el tudnam kepzelni, hogy az Oktober olcsobb legyen, szoval en abszolut ezt ajanlanam.
2023. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor legyen érdemes ki lehessen menni lenni?
2023. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miből?
2023. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!