Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hova kéne utazni?

Szerintetek hova kéne utazni?

Figyelt kérdés
Gondolkodunk rajta, hogy elmegyünk családilag nyaralni valahova Európába. Van ötletetek, hogy hova mehetnénk? Mindegy milyen vakáció, hidegebb, melegebb, strandos. Csak valami olyan kéne ahol sok érdekes dolog van.(és mondjuk amit egy, 6 és 8 éves is élvezne) Ha esetleg tudnátok, ahhoz a helyhez közel egy, kempinget vagy egy kibérelhető házat, ami viszonylag olcsó(szállodában nem szeretnénk megszállni) akkor nagyon hálás lennék.

2023. márc. 2. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Németország esetleg Legoland +kirándulás az Alpokban sok szép táj és sok szép kastély
2023. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetet kedvelitek? Ha igen, akkor rengeteg lehetőség van szinte akármelyik környező országban. Szlovákia, Erdély, Ausztria, Szlovénia a természeti látnivalókról híresek. Ausztriában például divat, hogy az alpesi falukban a parasztcsaládok szálláshelyet is üzemeltetnek. Relatív olcsók, és ahol voltam, mind igényesek, tiszták, és nagyon kedves bácsi és néni volt mindig az üzemeltető.
2023. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni!
2023. márc. 2. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdély, de szerintem ha már utaznak; és, ha szempont az árfekvés, akkor inkább valami jobban különböző kultúrába. Gyerekeknek mindíg nyerő a tenger, bennem felmerült pl. Bulgária. Bp-Burgasz 1200 km alatt, két szülő 600-600 km-t le tud vezetni megosztva. Végig gyorsforgalmi utak. Benzinköltség 80 ezer körül, olcsó szállások, jó kaja, beach, beachen kívül is vannak érdekes látnivalók.
2023. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
0%
Itthon is sok szép hely van.
2023. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4# Köszi. Jól hangzik.

5# Igen, tudom és imádok itt lenni, de most más országba szeretnénk menni.

2023. márc. 2. 18:39
 7/10 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem még nem láttál mindent.
2023. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Alpok jó ötlet, Franciaországban Disneyland. Én amúgy kicsinek is élveztem pl Velencét, de persze te ismered a gyerekeket, nem tudom az mennyire lenne nekik érdekes. Igazából bárhova mentek az a lényeg hogy tervezd meg jól, legyenek beosztva a napok, több programlehetőség legyen.

Én tengerpartozni is szerettem, 3 éves voltam amikor mentünk, igaz barátokkal, úgyhogy nem unatkoztam. Tengerparton megy olyat érdemes nézni, ahol vannak programok (pl vízi játszótér, csúszda, jetski, bérelhető sup/kajak/vízibicikli stb)

2023. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 after stroke válasza:
41%
Maradra.
2023. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!