Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet Norvégiába kiköltözni?

Hogy lehet Norvégiába kiköltözni?

Figyelt kérdés
A párom már 2 hónapja kint van Norvégiában, ott dolgozik. Szeretnék én is kiköltözni pár hónap múlva. A helyzetet nehezíti, hogy 3 hónapos terhes vagyok, és így dolgozni nem, vagy csak rövid ideig tudnék. Szeretnénk összeházasodni, hátha úgy egyszerűbb lenne kint maradnom, mert tudom, hogy munkahely nélkül csak 90 napig lehet kint lenni. Azt szeretnénk, ha a baba ott születne meg. Milyen lehetőségeink vannak? Esetleg felvenném a kapcsolatot Norvégiában élő magyarokkal, akik járatosak ebben a kérdésben.
2010. okt. 7. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

[link] Ez egy hivatalos oldal,innen el tudnál indulni. De jó lenne a babának,ha Norvégiában születne meg... :)

2010. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!