Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorca, Ibiza, Ciprus vagy...

Mallorca, Ibiza, Ciprus vagy Fuerteventura, Tenerife, Gran Canaria? Ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Elfelejtettél mellé árakat tenni, és azt sem mondtad, mikor mennél.

Ha nyáron, akkor Mallorca. Ha ősszel, akkor Ciprus, télen pedig valamelyik Kanári-sziget.

2023. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Mallorcán, Ibizán és Cipruson már jártam, mind tetszett, de talán Ciprus volt a legszebb /Ayia Napa/.

Nézegettem már a Kanári-szigeteket is, de annyira nem fogott meg.

2023. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Minden télen megyek a Kanári szigetekre (6 szigeten jártam már, volt amiken többször is), szeretek túrázni és szeretem a helyi kaját, jó fejek az emberek, főleg akkor tudsz igazán vegyülni ha beszélsz spanyolul. Minden szigetnek ezer arca van és mindegyik más, nem tudom megunni a környéket. Ciprus is nagyon szép, érdekes látnivalókkal. Mallorcán és Ibizán nem jártam, talán majd egyszer. Tudom, hogy azoknak is van csendesebb részük, de inkább a diszkókról és a bulizásról híresek, ami engem pont nem érdekel.
2023. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mallorca vonz leginkább, utána pedig Ibiza. Régen mikor láttam filmekben őket, akkor tetszettek meg először, és vágyam lett, hogy egyszer eljutok majd én is oda.
2023. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Tenerife. Egész évben jó idő van, gyönyörű az egész sziget. Engem nagyon megfogott.

A felsoroltak közül még Mallorcán voltam, az is szintén gyönyörű.

2023. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Mallorca és Ciprus nem lett a szívem csücske, de ez szubjektív, szerintem simán nem érdekes eléggé. Egynek elmegy, ha jó áron van a repjegy. Ibizán utoljára kb. 8 éve voltam, két barátommal akartuk megnézni: 60+ német és orosz papák úgy gondolták, hogy megpróbálják újraforgatni a "Szex, csajok, Ibiza" című filmet. Nem vicc, mindenhol fetrengő német és orosz turisták, a rosszabbik fajtából, a nyugihoz túl bulis a hely, a bulizáshoz meg kiábrándítóan szar.


Tenerife viszont bejött, főleg ha szerettek kirándulni, túrázni. Fuerteventura szerintem a legromantikusabb: a lágy, kellemesen meleg szellő és a sivatagos táj olyan mint a búgatópor, lehet én voltam rossz időben de olyan érzésem volt, hogy a levegő szerelemmolekulákkal telített és mindenhol párok voltak. Gran Canaria is jó hely, viszont ott készüljetek tömegre, mert a legtöbben oda utaznak. Egymást váltják a homokos és sziklás-köves strandok, előbbi kényelmesebb de szezonban iszonyatos tömeg van, utóbbi a merülés szerelmeseinek, vagy akik tényleg lagúnás környezetre vágynak, számukra ideálisabb. Nekem picit negatívum volt, hogy elég szemetes volt a strand, nem vigyáztak rá eléggé a vendégek, de az ottaniak se szóltak semmit. Banánhéj, vízespalack, van ott minden. De vannak csodálatos partszakaszok is és túrázni szintén érdemes!

2023. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuerteventura volt a leggyönyörűbb, de víz hideg! Nyáron is maximum 20-21 fokos az óceán. Ciprus is nagyon tetszett, ott a víz is jó meleg.

Mondjuk nem ártott volna pár kritériumot is írni….

2023. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első sort , de a pokoli Ciprust kihagynam.Fuerteventurara soha!!!!!! A kanarira amugy is majustol szeptemberig lehet menni. Utána csak tavasz volt. Strandolni csak a szállodába. A helyik amugy is csak neztek , hogy ki reklamozza , hogy naluk strandok vannak. 15 meteres hullám a semmiből ropul valaki 100 métert. A kezemet ném mertem beletenni a tengerbe, de mas se. Ulve labbal becsusztak.
2023. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tenerife gyönyörű, nagyon változatos, kár lenne kihagyni.
2023. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak Tenerifén voltam, ott egy hónapot, de bármikor visszamennék.
2023. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!