Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kisgyerekekkel mit preferáltok...

Kisgyerekekkel mit preferáltok: önellátás vagy min. félpanzió?

Figyelt kérdés

Mediterrán vidéken 2 hétre, 2 kisgyerekkel:

- tágas apartman (80 m², külön háló a gyerekeknek, mosógép), 1 km-re a strandtól, 600 m a központtól (bolt, étterem) = mindenért gyalogolni a wc papírtól kezdve az ásványvízig, de tágas élettér

Vagy

- kicsi, egylégteres hotelszoba, mosógép nélkül, de jó félpanzióval - se főzni, se takarítani nem kell, de kis helyen kellene ellenni, strand 500 m



2023. máj. 21. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nyaraláskor, minimum félpanzió. A lakótér mérete mindegy, ameddig mindenkinek van hol aludnia, úgysem töltünk sok időt a szobában nyaraláskor.
2023. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
2-es, de inkább saját választású étterem többségben, mint a házi kaja végig. Max. 2-3 napra kérnék tőlük vacsorát.
2023. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen a félpanzióra szavazok. A kettes szerintem teljesen jó.
2023. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Önellátás. Kisgyerekkel szerintem jobb ha van tér, egy hotelszoba nagyon szűkös.
2023. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem a szobában kell nyaralni
2023. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekekkel min. félpanzio.

Régen mi is apartmanokba jártunk, de miota megvan a két gyerek, inkább hotelba, itt tobb a lehetoség, játszotér, medencék, csuszdák, tengerparti hotel legyen - mi most már ezeket nézzuk és inkább all incl.

2023. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5: nem a szobában nyaralok én se. Viszont egész nap a szobán kívül lenni szerintem fárasztó, én kötöttségnek érzem azt, hogy reggel reggeli, utána egész nap strand (vagy játszótér stb, de végig emberek között), délután haza és vacsora. Inkább akkor legyen saját kertes/medencés apartman, akkor strandolhatunk néhány órát, utána vissza az apartmanba. Aki akar fürödhet tovább, aki meg inkább pihenne a légkondiban, az pihen. Este eldönthetjük hogy étterem vagy főzés; egy reggelit megvenni meg nem akkora kaland.

Amúgy apartmanban is vannak lehetőségek, az elmúlt 3 évben vízparti, medencés, jakuzzis, szaunás, játszóteres, trambulinos házban nyaraltunk. Kaját volt hogy rendeltük, volt hogy bográcsoztunk. Nekem ez sokkal pihentetőbb, mint kimenni a tömegbe a strandra. Alhatok ameddig akarok, a part 10 méterre, és csönd van.

Ha rövid wellness vagy városnézés, akkor jöhet a hotel, de hosszabb nyaralásra nem választanám.

2023. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7, külföldön, tengerparton?
2023. máj. 22. 17:39
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
7: ehhez nem kell mediterrán beach.
2023. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7 vagyok, ez az utolsó Mo. volt. Mediterrán országban medencés ház + trambulin, pingpong, hinta amiben voltunk utoljára. Igazából ezeket azért írom, mert az all inclusive-t ezzel a kategóriával van értelme összehasonlítani, nem valami emeleti, minikonyhás apartmannal.
2023. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!