Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen árak vannak Cypruson?

Milyen árak vannak Cypruson?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, ha egy Hotelt úgy foglalok le, hogy csak reggelit tartalmaz az ár, a nap többi részében pedig önellátás van, akkor mennyibe kerülnek a dolgok körülbelül? Éttermek, Pár kaja pia... stb...

2020. júl. 24. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Larnacaról tudnék írni, mivel többször is jártam ott


Hotelen kívül: Naponta 25-50 euró, az első ha főként hideg kaját eszel, utolsó ha eszel souvlaki-t (helyi gyros) és néha étteremben is eszel egyet s mást.


Nagyon finom a helyi bor (5-10 euró üvegenként, de van műanyag dobozban is 1.75 Euróért ,az is nagyon finom).


Isteni a baklava, és tele van arab kebabossal is.

Van egy étterem úgy hívják Macam el Sultan, hoummoust lehet enni baba ganousht (vinette) isteni.


jelenleg ennyi jut eszembe, ha van kérdésetek írjátok ide

2020. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon finom likőr is, úgy hívják Commandante, isteni finom ,mondjuk az árát megkérik érte......


Amúgy 2017-ben jártam utoljára ott, az árak is arra vonatkoztak, előző vagyok,

2020. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ja és van egy isteni cukrázda nem messze a központtól északi részén (már elfelejtettem, )olyan csokitortát vagy epres tortát csinálnak, hogy lepetézel. .

6.5 euró egy szelet.

2020. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, én 2016-ban és 2018-ban voltam. A taxisofőr nevetve azt mondta, hogy árak szempontjából a mediterrán térség Svájca. Ennyira nyilván nem volt drága azért. Szerintem nagyjából olyan árak vannak, mint Rómában. Egy tányér tészta 12-13 euró, egy grilltál 22-25 euró, egy mekis menü 8-10 euró között mozgott.

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:

[link]

2020. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó! Olyan árak mint Romániában?

Ez még viccnek is rossz, főleg ,hogy Bukarestben élek.

2020. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudsz olvasni? RÓMA nem Románia
2020. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

RÓMAnia...

:)

2020. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Roma Mánia
2020. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy. Még Rómánál is drágább Ciprus.
2020. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!