Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiben változtak meg az...

Mennyiben változtak meg az utazási szokásaid az elmúlt három évben az azelőtti időszakhoz (2020 előtt) képest?

Figyelt kérdés
Utazást kedvelők válaszait szeretném kérni.

2023. jún. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Semennyiben. Miert valtoztak volna meg. Az elmult harom evben is minden evben utaztam es most is.
2023. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Igényesebb lettem.

Már nincsen kocsiban, vagy buszon alvás, hanem kizárólag saját fürdőszobás szállodai szoba tranzitként is és kinti tartózkodásra is.

2023. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Mindig munka miatt utazom, aztán ami belefér. A covid alatt volt egy pár hónap, amíg sehova sem mehettem repülővel, aztán Európa megnyílt, de az USA-ra még várni kellett. Most már pörög minden megint, az embereknek van pénze a világban, mindenki repülni akar, a nyári szezonális árak az egekben.

Nálam visszaállt a covid előtti tempó, sőt, már többet vagyok a levegőben mint itthon. Annyi változott, hogy most már legtöbbször belefér, hogy ha a tengerentúlra megyek, a feleségemet is viszem, jobb kocsit bérlek, jobb szállodát választok és miután végeztem a feladattal, még 3-4 napot, vagy egy hetet maradunk körülnézni

2023. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Pont 2019-2020 környékén lett olyan az anyagi helyzetünk, hogy kezdtünk volna többet utazgatni. Aztán jött a covid, én meg elkezdtem egy levelező bsc-t, ez kicsit visszavetette az ügyet, de idéntől mindent bepótolunk.
2023. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ket ev totalis izolacio es bezartsag utan az elmult evben annyit utaztam, hogy harom evre eleg lett volna.
2023. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt egy hosszabb kihagyás az életemben, egyszerűen olyan volt az élethelyzetem. Mire megjött a motiváció, jött a Covid. Azóta viszont folyamatosan utazom. Évente 1 Amerika, 3-4 Európa.
2023. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, hogy az embereket ráébresztette arra a Covid, milyen is amikor nem a regényekben, filmekben, hanem a te életedben zárják le a világot. A felszabadulás után robbanásszerűen tért vissza a légitársaságok forgalma, az embereknek van pénze a megemelkedett jegyárakat is kifizetni, tele vannak a gépek. Mit nekünk háború, energiaválság! Régebben többször előfordult, hogy a nagygépen a középső négyes ülésen egyedül utaztam, így kaja után el is tudtam feküdni vízszintesbe, de most minden járat csurig van. Fapados, hagyományos, mindegyik
2023. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!