Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért népszerű Horvátország a...

Miért népszerű Horvátország a magyarok és a V4 országok körében?

Figyelt kérdés

Ti miért szeretitek? Én tavaly voltam Privlakában, Zadar megyében és Vir-szigetén, valamint Petrcane nevű falu strandján és végül Zadarban. Zadar nagyon gyönyörű város és Petrcane is tetszett e két kivételtől eltekintve nem voltam annyira elájulva tőle.


Igaz én jobban szeretem a homokos tengerpartokat mint pl. a Fekete-tenger meg ahol víz van ameddig a szem ellát. Sok strandot felver a gaz, nincsen rendes WC csak toi-toi. Angol WC-t nagyon keveset láttunk, mondjuk a Petrcane-i strandon pont volt. Bulgáriában is kulturáltabb viszonyok voltak még, jobban is tetszik az-az ország, ráadásul olcsóbb is az-az ország. De ez már legyen az én magánügyem. :D


S, én nem értem mit szeretnek az emberek Horvátországban? Miért zabálják két pofára. Szerintem nem nagy szám még Olaszország és Montenegró is jobb/szebb. Majdnem minden part ugyanolyan. Olyan kicsit mint a Columbo: láttam egy részt belőle akkor láttam az összeset. Ha Horvátországban látsz egy tengerpartot láttad az összeset erős túlzással. Na jó el kell ismernem Dubrovnik ez gyönyörű hely. Oda egyszer elmennék. Kérlek, írjátok meg a véleményeteket! Nem megsérteni akarok semmit csak kíváncsi vagyok mi az oka Horvátország népszerűségének azt leszámítva, hogy közel van relatíve.



2023. jún. 21. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Bulgária
Montenegró
Horvátoszág
Olaszország
Járda-szigetek a beton tengernél :D
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Van, akinek ez tetszik, neked meg más
2023. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokan azért szeretik, mert közel van.
2023. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
100%
Elérhető távolságban van.
2023. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel van, a legtöbb helyen kristálytiszta a víz és könnyű tengerparti szállást találni, ahonnan be lehet ugrani wc-re meg zuhanyozni, nem kell toitoiba menni. A tengerparti kisvárosok is kimondottan hangulatosak.
2023. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vir sziget az Horvátország legputribb része.

(Azt szokták mondani, hogy H.ország se..lyuka)

Ha te szerencsétlenségedre csak ott jártál, abból ne vonjál le túl sok következtetést az egész országról!!

2023. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Térképet elő…
2023. jún. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
56%
Az egyik leghosszabb tengerpartjuk van Európàban,az egyik legtisztàbb tengerük,Magyarorszàghoz legközelebb és labdarúgó vilàgbajnoki 3.helyezett csapatuk....
2023. jún. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
...és a szabadsàgukat vérrel vivtàk ki,ezàltal EGÉSZSÉGESEN nacionalistàk,a legtöbb horvàt hàzon büszkén viselik nemzeti zàszlójukat!
2023. jún. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább akkor már Montenegróba vagy Görögországba szeretek menni nyaralni. A horvàtokt nem szeretem, ellenszenvesek a magyarokkal, a sportban is, vízilabda stb. Már csak politikai okokból sem fogok náluk nyaralni, pénzt költeni csakazértse…régen az a mi tengerpartuk volt.
2023. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!