Kezdőoldal » Utazás » Európa » A csóri Wizz Air a legpontatla...

A csóri Wizz Air a legpontatlanabb légitársaság?

Figyelt kérdés

Ez elmúlt három repülésem mint késéssel indult.

Most megint 1,5 óra késés van.

Gondolom a kompenzáció meg sem fordulna a fejükben a rengeteg elrabolt órámért.

Ennek ellenére viszont a kézipoggyász kötelező mód 15*10*7 centi kell legyen!!!


2023. jún. 29. 16:19
 1/4 BeefEater ***** válasza:
80%

A késés nem induláskor számít, hanem érkezéskor. Az EU261 jogszabály tartalmazza, hogy mikor milyen kártérítést kell fizetniük.

Alapvetően a fapadosak sokszor pontosabbak mint a legacyk.

2023. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szerencséd, nekem eddig max. 10-15 perc késés volt, az is az időjárás miatt. De általában időben vagy hamarabb érek vele oda, ahova akarok.

Ellenben a BA többször is megkínált már hosszabb (2-4 órás) késésekkel.

2023. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lekopogom, én eddig a Wizzel tapasztaltam a legkevesebb késést. A Ryan az a sz0pat0s, 30 perc - 45 perc- 90 perc, az csak keret na az utasok úgyis megvárnak. Azért nem mindig, de többször késett velem mint a wizz. De hogy ne legyek igazságtalan, Krakkóból Frankfurtba onnan Budapestre akartam repülni. Krakkóban 7 órás késés. Ott remegett a pupillám, hogy busszal hamarabb hazaértem volna Budapestre.


+1 pont viszont a Turkishnek. Nem csak a kedvenc légitársaságom, de az órát lehetne igazítani, én még egyszer sem késtem velük.

2023. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat (100+) repültem Wizzairrel az elmúlt években, de 20-30 percnél nagyobb késés csak elvétve volt.
2023. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!