Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol a legajánlatosabb parkolni...

Hol a legajánlatosabb parkolni Rómához és a tengerparthoz közel?

Figyelt kérdés

2 hét múlva utazunk Rómába, én már elkezdtem alaposabban utána járni a dolgoknak és tudom hogy a belvárosba nem lehet behajtani kocsival.

Főként azokhoz szól a kérdés akiknek már van tapasztalata ebben, hol érdemes parkolni (nyilván jobb az ingyenes, de várom a fizetős ajánlatokat is), a városon kívűl, úgy hogy azért aránylag közel legyen, illetve tengerpart megközelítés legegyszerűbben tapasztalatokat is várok :)



2023. júl. 25. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Parkolással kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, soha nem mentem még kocsival.

A legegyszerűbb lejutás a tengerpartra Lido Ostia-ba egy HÉV szerű vonat ami az Ostiense állomásról indul.

Kb. 50 perc alatt ér oda és a helyi tömegközlekedésre használt jegy érvényes rá, ami 1,50. ( tavvaly legalábbis még annyi volt )

Nem állítom, hogy a legszebb tengerpart, de nagyon jól felszerelt strandok vannak hosszan végig a partszakaszon.

2023. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiumicino repülőtéren pl. teljesen oké - van autómosó, gumis meg minden amit akarsz és onnan a belvárosba is gyorsan van csatlakozásod, egy csomó cég van a környéken egy kicsit távolabb a reptértől (pl. Alta Quota Parking) akik átveszik az autód és ingyenesen kivisznek a reptérre, onnan meg csak egy ugrás Róma. Elérhető kültéri- meg beltéri parkolóhely is, de augusztusra érdemes legalább 2-3 nappal előre lefoglalni. Plusz arra figyelj, hogy ha valet parkingot foglalsz akkor le kell adni a kulcsokat, az nem olyan, hogy ki-be járkálsz a kocsival, hanem lerakod mondjuk hétfőn és pénteken felveszed, de cserébe biztosan megőrzik.
2023. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2023. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!