Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban Porec városban...

Horvátországban Porec városban milyen időre lehet számítani szeptember első hetében?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Akkor már rizikós ott az időjárás. Lehet jó idő lesz, lehet nem.
2023. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi pár éve Splitben voltunk ősszel, szép kirándulóidő volt, de 5 napból csak 1,5 volt fürdésre alkalmas.

Annyiban viszont az eltérés, hogy mi szeptember közepén voltunk, de Split jóval délebbre is van (persze az időjárást jópár dolog befolyásolja még, de ez azért elég jelentős).

Tehát szerintem is szerencse kérdése.

2023. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És augusztus utolsó hete esetleg jobb lehet? Vagy az az egy hét már igazából mindegy?
2023. aug. 17. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es tökéletes választ adott, azt lepontozzák a hülyék.

A 2-es meg leírta, hogy a kérdéses helytől 300km-rel délebbre milyen idejük volt több évvel ezelőtt. Az meg 100%-os.

Nem csoda, hogy a normálisok elhúznak a gyíkról...

2023. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem *önmagában* az mindegy, hogy aug. legvége vagy szept. legeleje közül melyik, elég közel van egymáshoz a kettő. Ennél a kis különbségnél jobban múlik a szerencsén. Itthon is volt olyan év, amikor még szeptemberben is úsztam a Dunában, és olyan év is, amikor már augusztusban se.
2023. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!